Autor Zpráva
Dedleg
Profil
Ja by som potreboval opravit gamma nemate niekto link na Driver na ediciu gammy? ak hej prosim dajte mi link na stiahnutie toho Driver

Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim, Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim, Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,
Nox_lbc
Profil
Ja by som potreboval opravit gamma nemate niekto link na Driver na ediciu gammy? ak hej prosim dajte mi link na stiahnutie toho Driver

U monitoru, grafické karty, fotoaparátu, skeneru, Photoshopu nebo snad tiskárny?

Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim, Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim, Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,Prosim,

Ano, to mě přesvědčilo...
Dedleg
Profil
Monitoru
Mike8748
Profil
Dedleg: a co mas za monitor ze do nej jde instalovat software?

spis rekni co mas za grafarnu, korekce gamma se dela pres ovladaci panely graf. karty (umi to i zakladni drivery windows, mimochodem)
Dedleg
Profil
( Ja mam comp teraz u babky napichnuti na net, Ja mam doma dobri monitor. )
O tomto mozem povedat len tolko ze je to PHILIPS a uz odchadza graficku kartu neviem ale asi nieco nad 100 znacky TNT viac uz neviem ( a len tak pre zaujmavost nieje to vobec podstatne - mam 320G. DISK )
Nox_lbc
Profil
a len tak pre zaujmavost nieje to vobec podstatne - mam 320G. DISK

Mno, tak s tím běž do Světa kuriozit na "jedničce" kámo ...
Nox
Profil
To chce pevný nervy dneska...

Tak - nejde ti nastavit monitor manuálně? většinou je to pod obrazovkou
...když ne gamma tak aspoň teda brightness (jas)
(ikdyž pravda člověk co ví, co to je driver (ikdyž to píše s velkym)
by to vědět mohl)

Není to na stránkách výrobce? A co na to google?
Název karty zjistíš přes klik pravim na plochu>Vlastnosti>Nastavení
anebo přes
Start>Spustit: "dxdiag">Zobrazení
Dedleg
Profil
Nejde tento nie

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0