Autor Zpráva
Wan-To
Profil *
Jako obvykle sedím u počítače, zrovna si něco píšu ve Wordu a najednou zvenku slyším zvuk rozjíždějící se motorky. Celkem v pohodě ;-) jenže za pár vteřin jsem zjistil, že ten divný zvuk není z venku, ale z mého počítače ;-) Tak jsem ho radši rychle vypnul. Nevíte, čím to může být???
Hugo
Profil
Mozna ti chcipa vetrak. Otevri kisnu a podivej se odkud to vychazi.
Wan-To
Profil *
Počítač jsem otevřel a pořádně vyčistil. Větrák u procesoru to určitě není, ten by navíc nedělal takový hluk. Ještě se zkusím podívat na větrák ke zdroji.
Hugo
Profil
Taky to muze byt disk, ale to by uz byl celkem pruser. Pokud ti nejak vibruje (ten disk), tak rychle zalohuj.
Wan-To
Profil *
To by vibroval hned po spuštění počítače. PC asi půl hodiny běželo, pak se začal ozývat ten divný zvuk. Tak jsem ho vyčistil a myslel si, že je všechno v pohodě. Tak jsem ho znovu pustil. Asi po 5 minutách se zvuk začal ozývat znova. Tak jsem to okamžitě restartoval a pak byl zvuk slyšet už po několika vteřinách. Ale z disku jde číst v pohodě.
Cirdan
Profil *
Nj.. a co takto vetrak na grafike????
Tiez som mal ten problem.. uz som myslel, ze mam amen s diskom a potom som rozobral bednu uplne na srubky a siel som si kupit novy vetrak na grafiku...
A uz ide tisko ako taky nebezpecny "prd"... :-)
Hugo
Profil
Tak to bude vetrak, projdi vsechny co tam mas a uvidis. V obchode se da koupit olej do PC vetraku, ale ja jsem pouzil parkrat obyc. silikonovy olej a fungovalo to bez problemu.
Wan-To
Profil *
Tak mám radost ;-) Větrák u zdroje příšerně hučí a ten u grafárny skřípe. Doufám, že alespoň ten u procesoru je v pořádku ;-)
mat
Profil
Wan-To

doporučuju jednou za půl roku, rok, podle potřeby, sundat u větráku na zdroji "čepičku" a nacpat pod ní jemnou vazelínu - "zvuk motorky" minimálně na zmíněnou dobu určitě zmizí...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0