Autor Zpráva
Axamith
Profil
Koupil jsem si nový NTB s OEM verzí Win Vista. Zjistil jsem ( a očekával ), že mi některé programy pod Vistou nejedou.
Je možné mít na jednom PC nainstalované obě verze OS ??? Kdysi jsem měl takhle řešeny XP a WIN 2000 a při startu jsem si vybral, který OS použiji. Má s tím někdo zkušenosti ???
Děkuji za rady a názory.
Nox_lbc
Profil
1) Na druhý diskový oddíl

http://www.google.cz/search?hl=cs&safe=off&client=firefox-a&channel=s& rls=org.mozilla%3Acs%3Aofficial&hs=W66&q=windows+Vista+a+xp+dual+boot& btnG=Hledat&lr=lang_cs

2) pomocí Virtual PC nebo VMware, jak virtuální systém...
Axamith
Profil
Děkuji, šlo mi hlavně o info, jestli se to nepere.
Nox
Profil
Axamith
Kamoš měl oboje a bez problémů
Axamith
Profil
Děkuji moc, už si s tím poradím. Při koupi NTB mi připadalo škoda nevyužít OEM ceny na Visty, kdaž je jenom otázka času, kdy na ně kompletně přejdu. Win 95 / 98 jsou už také minulostí a podobně to dopadne i s XP a Win 2000, ale bohužel nemají ještě dostatečnou podporu.
Wincenzou
Profil *
Čau,čau .... narazil jsem na stejné potíže,jako Axamith, s tim rozdíle,že po nainstalování XPček , nerozjedu skoro žádný drivery na grafiku , na bios a na zk. desku .... ani od HP ani od Nvidie.Dále se s NTB nepřipojim na net,pořád mi to píše kabel nepřipojen a asi největší problém mám s nainstalováním programu EasyBCD 1.52,,při setupu mi vždy vyskočí failled .... dělám na tom už dva dny a žádné zlepšení....
Budu vděčný za každou radu.Díky.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0