Autor Zpráva
dukolm
Profil *
mám problém na noteboku mi ve zprávci zařízení stíle nechce nainstalovat PCI device pamatuji se že sem to spravoval nějakou aktualizací Win ale nevím jakou nevíte to někdo?
Mike8748
Profil
PCI device je genericka skupina zarizeni, musis si zjistit jake zarizeni to je (zvukarna, tv tuner, wifi/bt karta,...)

pak vylovis CD s ovladacema k notebooku, a nainstalujes (pripadne stahnes driver z webu, az zjistis pro jaky zarizeni je)
dukolm
Profil *
po tom co sem stáhnul nějaký soubor a nainastaloval ho semi najednou připojil modem a zvukovka,...
byla to nějaká chyby ve win ale víc už si nepamatuji
dukolm
Profil *
VEVÍTE OPRvdu někdo kde to sehnat?
Sheda
Profil *
JEEE mam stejnej problem a nevim jak na to. Preinstaloval sem fsechny ovladace a problem stejnak pretrvava :(((
omar
Profil *
Ahoj , stahni si program sisosoft sandra , ten ti ukaze konfiguraci tveho pc , tudis i zvukou kartu nebo jine zarizeni , podle toho pak muzes stahnout ovladace a zkusit timto vyresit svuj problem .
casper16
Profil *
mám problém s notebookem nefunguje mi zvuk a u PCI device je otazník a nejde to přeinstalovat notebook mám ASUS F5VL prosím o radu předem děkuji
Surgen
Profil *
Mam take problem s notebookem asus verze f5m stahnul sem si program everest na zjistovani hw apod stahnul sem vse co bylo potreba ale problem stale pretrvava vazne nevim co s tim uz...
srigi
Profil
IMHO to bude HD zvukovka. Tusim aktualizacia KBxxx888. Prve tri cisla bohuzial neviem. Ale bude sa to dat velmi jednoducho vygooglit IMO.
boy-in-space
Profil *
mal som ten isty problem... mam ati hd 3650... po odinstalovani ovladaca na zvuk hd mi prave hadzalo,ze potrebuje nainstalovat pci device.myslim,ze to bol problem v nejakom teplotnom cidle,ktore bolo zakazane.tak som ho povolil a bolo to ok... hned ako sa objavi okno so sprievodcom instalacie a pyta sa ci sa chces pripojit na siet pre najdenie ovladaca je podtrhnuta jedna vete,ale si nespomeniem aka.. :-) na nu som klikol
cico
Profil *
potrebujem pomoct nejde mi zvuk a mam zvukovu na deske secko mam asuus a zakladna je p5kse
PCI
Profil *
Zdravím pokud někdo nemuže nainstalovat PCI device je na to jednoduché řešení u většiny notebooku je to zvukovka ta dělá problemy je duležité prvně před instalací zvukovky naistalovat UAA - Universal Audio Architecture bus driver a potom až zvukovku
tibor
Profil *
měl sem ten sami problem ,koupil sem si pc a mělo to vistu tu sem vimazal a nainstaloval xpečko neš sem to nainstaloval tak sem dal vojensky vimas nebod sem nevěděl co to tak znamena no stratil sem po instalaci realtek gravickou kartu no sktatka vse co bylo na desce rok sem ho měl odstaveny as pak sem dostal radu nainstalovat program Driver Checker aten mi všechno nainstaloval spět i komprimovany internet i PCI Device a nemam žadny otazniky žlty zde je klič k PCI Device klič funguje na 100 procent CW4B8-74KP6-EUTYC-M5E5C spozdravem tibir zManchestru

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0