Autor Zpráva
Celebi
Profil
Potřeboval bych pomoc s vybráním vhodných kodeků. Už několik dní marně zkouším různé kombinace a hledám různé kodeky a jsem z toho už zoufalý )-:
Chci ve Windows Media Playeru 9 (nechci měnit za jinou verzi ani jiný přehrávač) zprovoznit současně videa formátu .avi (těch jsem zjistil existuje několik různých druhů, které nevím jak popsat, ale faktem je, že se mi už několikrát stalo, že mi část .avi souborů fungovala část ne) a .wmv, dále chci zprovoznit videa z youtube stažená přes youtubedownloader (kdysi mi fungovali tak, že jsem jim jen změnil příponu na .avi a normálně se spustili), mp4 videa, automatické zobrazování titulků pokud mají stejný název jako soubor a koncovku .srt (včetně i videí z youtube) a spuštění videí se 2-ma zvukovými stopami. Případně pokud si vás napadá ještě nějaký podstatný formát vidí, který jsem neuvedl.
Před reinstalací počítače mi tohle všechno nějakým zázrakem fungovalo, takže vím, že to jde, ale po reinstalaci jsem už nebyl schopný dát dohromady všechno tak, aby to fungovalo.
Vím, že se do toho asi nikomu nebude chtít, ale přesto doufám v jakékoliv rady, případně odkazy na články pojednávající o problematice kodeků.

EDIT: Pokud se vám podaří spustit toto video s titulkama ve WMP 9, máte u sebe pravděpodobně kombinaci kodeků, kterou hledám.
http://www.thesimpson/download/trailer/ctrailer1.avi
http://www.thesimpson/download/titulky/ctrailer1.srt
Nox
Profil
Nevim jestli tam je úplně všechno co chceš, ale zkus CCCP
Celebi
Profil
1. příspěvek mi uz znovu nejde editovat - oprava linků:

http://www.thesimpson.ic.cz/download/trailer/ctrailer1.avi
http://www.thesimpson.ic.cz/download/titulky/ctrailer1.srt
Celebi
Profil
Nevim jestli tam je úplně všechno co chceš, ale zkus CCCP
Na ty linky, co jsem sem dával to nefunguje.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0