Autor Zpráva
herrda
Pokazilo se mi USB a nevím jak to mám spravit. nefunguje mi rozbočovač , fotoaparát, atd. Funguje jen myš a tiskárna. Nevíte co s tím je a jak by jsem to mohl spravit? Předem dík za každou dobrou radu.
Str4wberry
herrda
Vyzkoušel bych metodu „vystoupit a nastoupit“.
1) Restartovat systém.
2) Zkusit fotoaparát vypojit a zapojit, popř. zapojit do jiného portu.
herrda
Str4wberry
zapojím flešku a napíše mi to: Zařízení USB nebylo rozpoznáno
Str4wberry
herrda
A bod 2) nepomohl?
herrda
Str4wberry,
nepomohl to sjpuším pořád. Ty potíže jsou už asi 3 měsíce. skušel jsem toho včechno, ale ted si nevím rady.
Ale jednou napadl system32 vir. a já ten system smazal. a ted jsem si všiml že nějaká část USB odkazuje do toho systému. Jestli to není tím. A jak mám ten system32 nahradit.
Str4wberry
herrda
A nežádal Vás systém při napadení virem o vložení instalačního disku v rámci „sebezáchovy“. Případně zkuste vložit instalační disk a zvolit opravu systému.
herrda
Str4wberry
Sem skoušel. a taky to nahodí chybu: Instalační program nemůže pokračovat, protože v počítači je novější verze windows než na disku. A to mám správné CD
Str4wberry
herrda
V tomto stavu bych asi neváhal s novou instalací. Pokud nevíš jak na to, měl bys to zde v diskusi najít (nedávno řešeno).
herrda
Str4wberry
díval jsem se na to. jenže tam to pak nějak končí jak dělali ten screen. Nevím jak dál. tam sem se taky dostal i bez toho. Některé věci tam jsou 2x , 3x, ale i 4x . To mám smazat ty z nich? aby zůstalo jen 1?
Kcko
Spis bych se priklonil k tomu aby se Ti na PC prisel podivat nejaky zkusenejsi kamarad ...
Mike8748
otevri si Spravce zarizeni, tam najdes skupinu USB zarizeni (nebo neco takovyho, nevim presne). na vsechno co tam je postupne dvojklik, na zalozce Ovladac das odinstalovat. vsechny polozky postupne vymazes. pak nahore v menu das Aktualizovat, by to melo najit novy zarizeni, pokud to nenajde ovladace tak si rekne o CD
giveman
Profil *
zdravím, mám potíže s USB po připojeni jakehokoliv zařízení je přenos dat mnohonasobne pomalejší než byl dřive a než je u jinných PC... jsem si jisty že mám nainstalovane usb porty , žádám o radu popř typ kde ztahnout ovladače na usb řadič odpovidejte bud sem nebo na email EbelJiri@seznam.cz díky...
giveman
Profil *
[#12] uz jsem problem s rychlosti prenosu vyresil stacilo preinstalovat ovladac na zakladni desku a zaktualizovat ho ...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: