Autor Zpráva
KatkaJ.
Profil *
Nevím kam přesně dotaz zařadit, snad můžu zde. Mám mobilní připojení CDMA od Eurotelu (o2). Fungovalo v pořádku, ale tak cca týden je šíleně pomalý download, běžně kolem 100KB/s a nyní pouze 10KB/s. Dneska to fungovalo asi 2hodiny normálně a nyní opět šíleně pomalé. Neporadil by někdo kde by mohla být chyba? Určitě není možné aby byl neustále vyčerpán limit 2,8GB FUP. Moc díky za každou radu.
souki
Profil
Zkus použít program ad-aware a zjistit, jestli tam nemáš nějaké vetřelce. Ti dokáží limit vyčerpat hned a ani o tom nevíš
Joker
Profil
Neporadil by někdo kde by mohla být chyba?
Možná by poradila kyslíkácká hotline?
Ale nejdřív bych zkusil najít nějaké programy, které by to připojení mohly zpomalovat, jak píše souki
KatkaJ.
Profil *
ad-aware se stahuje, ještě 10min. Kyslíkácká hotline, hm, tam je vždy vše v naprostém pořádku, u nich nikdy žádný problém :-(
Ale zkusím nejdřív hledat ty vetřelce. Zatím děkuji oběma.
KatkaJ.
Profil *
Auau, tak ad-aware stále ještě hledá, ale vypadá to, že jich do teď našel 38 (Total infections detected) :-(
Gekon
Profil
KatkaJ.
Jaký používáš firewall? Občas se mi stávalo, že zničehonic mi můj ZoneAlarm zpomalil internet na fantastických 13 kbs. Pomohlo ho normálně odstřelit přes ctrl+shift+esc a internet byl opět krásně rychlý. Doteď jsem nepřišel na to, proč to dělal.
KatkaJ.
Profil *
Mám taky ZoneAlarm, co to je "odstřelit", vypnout?
Gekon
Profil
KatkaJ.
Control + Shift + Escape, objeví se Ti výčet běžících procesů. Teď už přesně nevím, jak se ZoneAlarm jmenoval, ale když to nebude očividné, klikni na jeho ikonku vpravo dole vedle hodin a ukonči ho.
janix
Profil *
a co třeba kolísání intenzity signálu. Vzhledem k tomu, že to je bezdrátové přiojení bych to možná pčisuzoval tomu.
Paulí
Profil
Když máš připojení od o2, tak si jdi na jejich oficial stranky a dej tam svoje číslo a heslo a uvidíš kolik jsi stáhla a kolik ti zbývá do spomalování (podle FUP) ....... Já o2 mám a vždy tam kontroluji kolik mi ještě zbývá
KasKazmi
Profil *
mám pomalý download...a nepomáhá ani to co tu píšete,mam notebook a internet(ethernet)od o2 ,je strašně pomalý...a to jsem všechno aktualizoval
Backflip
Profil
To je strašně jednoduchý... U O2 je agregace (co to je agregace?) dost vysoká, 1:50, takže se připojení může zpomalit až 50×!!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0