Autor Zpráva
vincent
Profil *
Tak jsem se jednoho dne zase rozhodl podívat se na svůj web (hostováno profitux.cz) a nic...
říkám si porucha, mrknu na monitor dostupnosti, který jsem si před pár měsícema nahodil a ono všechno v pohodě.
Potom jsem tedy zkusil dostat se na web přes jinou IP (pomocí anonymní proxy) a web jede jako zamlada.
Chvíli jsem to sledoval a zjistil jsem, že všechno je v pořádku (zobrazení, ftp, mysql, administrace) , ovšwm za předpokladu, že nemáte IP jako já,
to pak nemůžete zobrazit ŽÁDNÝ web hostovaný na profitux.cz
To mi celkem komplikuje tvorbu ještě nehotového webu... nevíto o tom někdo něco?
Tedy jak je vůbec něco takového možné a jestli se něco podobného už někomu stalo?
Manq
Profil
vincent
Nedali ti BAN? :-)
vincent
Profil *
Taky jsem nad tim premyslel... je pravda, ze jsem trochu zkrouhnul povinou reklamu, ale BAN bych si predstavoval trochu jinak, jakoze treba bloknou web, nemo mi aspon neco napisou, nebo tak neco... Takhle muze vsechno fungovat stejne jako pred tim, akorat, ze musim navsechno pouzivat ty anonymni proxy.
Navic takovy BAN by odeprel vsem stovkam uzivatelu, kteri maji stejnou sdilenou IP jako jaa (bohuzel fakt tolik) pristup na vsechy weby (vcetne placenych) hostovanych profituxem, to by byl masochizmus. XD
Str4wberry
Profil
vincent
Třeba se choval neslušně někdo z té stovky uživatelů se sdílenou IP.☺

Zkus jim napsat.
vincent
Profil *
Pořád se mi zdá divné, co by musel člověk dělat aby dostal ban na takhle velký server... jinak psat se mi jim moc nechce... přece jen tam mám pořád tu zkrouhnutou reklamu XD
Manq
Profil
vincent
Tak tu reklamu sprav a napiš jim :-♀.
vincent
Profil *
To zjí dobře... nevím jestli se nějak dá změnit IP i pro FTP přenost, ale kdyžtak v pondělí co zase dojedu na kolej nahodím reklamu v plném rozsahu a budu hrozně dotčenej, co se to děje na světě za nespravedlnost XD

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0