Autor Zpráva
Beny
Profil *
Ahoj,
nefunguje mi nahrávání zvuku.

Mikrofon mám samozřejmě zapojen správně - v něm chyba není, na notebooku funguje dobře.
Takže jsem si říkal že bude chyba v softwaru, pravděpodobně v Sound Maxu - tam hlasitost mikrofonu naplno, ale zvuk prostě nejde.
Zkoušel jsem hodně zařvat a ejhle - najednou to šlo. Ale halsitost byla jako kdybych šeptal, takže nevím.
Sound Max mám 5.2 - prosím poraďte.
Měsíček
Profil
zkus to dříve "okoštovat" ve windowsáckém "Záznam zvuku" pak v nastavení zvuku zkontroluj nastavení hlasitosti "Mikrofonu" a pak to zkus ještě jednou jestli to ani teď nepůjde tak vyměň software nebo se prohrab v nastavení ;)
djlj
Profil
Buď bude potřeba dát mezi mikrofon a počítač ještě zesilovač, nebo ve windowsáckým ovládání hlasitosti u mikrofonu je zesílení o 20 dB, tak to zkus zaškrtnout.
voshi
Profil *
Mam stejný problem, právě ted ho řeším, zda se mi jako by si SoundMAX nerozuměl s win ovladanim hlasitosti, když v SM aktivuju mikrofon, ve windowsech se mi označí ztišení a naopak. Tak jsem zakazal v SM nastavovani mikrofonu ale problem je tu stále, zkoušel jsem mikrofon jinde, zda je vpohodě - fungoval, nastaveno mam stejně jako na jinem počitači až na ovladač místo SoundMAXu je tam Realtek, takže nevim asi změna ovladače nebo fakt netušim. Mě totiž nereaguje vubec - jak popisoval Beny...
Elder
Profil *
tak tu je po dlhom pátrani riesenie
http://img488.imageshack.us/img488/705/gigabytega965pdq6mboandqx4.jpg
moudrymuz
Profil *
Ale to je reseni pro realtek ne soundmax pane.:)
Jak
Profil *
Elder:
Chlape ty jsi kral!!! Vyresil jsi mi problem! Diky ti!!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0