Autor Zpráva
maso
Profil *
Můj dotaz je trochu mimo mísu, o PDA jsem se dočetl, že je to super a ještě lepší zařízení třeba pro manažery anebo pro různé lidi co si hrajou rádi na veřejnosti s počítačem, ale o základní věci a to kompatibilitě s programy windousákými jsem se nedočetl, konkrétně bych PDA chtěl použít na učení angličtiny tak, že bych nainstaloval windousáký DAEMON Manager (virtuální CD-ROM z důvodu že se do PDA nevleze cédéčko) protože tu angličtinu mám na CD. Anebo dejme tomu nainstaloval winamp na mp3.
Kráťa
Profil
V PDA je jiný operační systém, to by ti asi nešlo. I když kdo ví, jestli některé programy pro Windows, nejsou kompatibilní s tím Windows mobile, či jak to je. On by se ti tam možná ani nevešel. Jinak na přehrávání MP3 jsou pro PDA programy a výukových bude jistě hafo a hafo a hafo.
Sám používám Palm, pro něj je hafo hafo hafo hafo hafo hafo hafo hafo hafo hafo hafo hafo
maso
Profil *
No abych pravdu řekl, tak výukových programů je sice ještě víc hafo pro windousy a taky hafo stojí, ale hafo hafo je jich na ... , jinak ten winamp jsem dal jen pro ilustraci, dnes už se prodávájí karty o giga a víc, takže s velikostí bych problém neviděl.
Kráťa
Profil
Furt se bavíme každý o něčem jiném. Já mám na mysli operační systém v PDA, ne ve stolním počítači.
izsak
Profil
PDA (WM alebo Palm) nie je s PC kompatibilné, pretože:
* obsahuje úplne iné typy procesorov,
* OS bežia na inej báze,
* filozofia software v PDA je rozdielna (rovnaké je iba používanie v prípade WM).

Pre PDA si musíš zohnať software presne na tvoj procesor a verziu OS.

Kompatibilita dokumentov: väčšinou sú dokumenty konvertované na formáty, ktoré vie PDA čítať.
maso
Profil *
Kráťo já přesně vím o čem mluvíš, mě zajímá jestli programy co jsou dělané pod windousama pojedou i pod PDA, ale jak to tak čtu tak asi ne, jedinou možností možná bude systém WM, ale beztak tam nepojede všechno.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0