Autor Zpráva
metro
Profil
Zdravím,
Mám dotaz – když spustím a nechám proběhnout defragmentci až do konce (100%) je opravdu můj disk úplně defragmentovaný? Nebo defragmentátor vynechává nějaké sobory?
Bubák
Profil
Pokud používáš program "Defragmentace disku" z Příslušenství, tak ten opravdu některé soubory vynechává, jsou označeny zeleně. Jde o pár systémových souborů. Pokud ti to vadí, obstarej si jiný program.
Já jsem toho názoru, že ani s defragmentací se to nemá přehánět.
Měsíček
Profil
Win defragmentátor vynechává přiblížně 30% z toho co by defragmentovat měl .. sežeň si O&O Defrag nejnovější verzi tam se ti to bude dělat 2,5 hodiny, ale budeš to mít komplet ;)
Mike8748
Profil
windowsackej defrag vynecha vsechny soubory, ktery maji atribut systemovy. a to je spravne.

pokud chcete udelat kompletni defrag disku, tak doporucuju v nouzovym rezimu a nechat to bezet o samote, nedelat pri tom nic jinyho. vono treba presouvat pagefile.sys za behu programu je docela vrazda

a jeste jedna vec: u defragmentace se rozlisujou ruzny zpusoby. win defrag to dela tak ze preusporada soubory aby byly na disku za sebou, ale je jedno kde na disku budou.
komplexni defragmentace ty soubory preusporada od zacatku disku, systemove soubory da na zacatek. to se hodi treba pokud chcete zmensit partition

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0