Autor Zpráva
Celleborn
Profil
Mám rovnou dva problémy. První je , že když vypnu nebo restartuju počítač a pak ho znovu zapnu doběhne to do části, kde se objevují uživatelé a pak se to vypne ne restartuje a tak to jde pořád dokola, musím ho vždycky vypnout a nechat ho alespoň 20min. vypnutý a pak teprve můžu znovu zapnout. Druhý problém je, že se mi při hrách, když chvíli hraju totálně sekne počítač nefunguje klávesnice vůbec nic, nefunguje ani ctrl alt delete. Můžu to jedině vypnout a pak musím zase čekat.

Myslíš, že je vhodné téma pojmenovat "Prosím poraďte, nevím co s tím?". Gekon
Manq
Profil
když chvíli hraju totálně sekne počítač nefunguje klávesnice vůbec nic, nefunguje ani ctrl alt delete.

To může způsobovat věcí... Jednou jsem to řešil a nakonec to bylo napájecím kabelem od SATA disku.
Celleborn
Profil
A jak jsi to spravil?
Manq
Profil
Celleborn
Vyměnil ho. :-)
Celleborn
Profil
Počál mám docela dobrej, systém windows XP , dokonce jsem formátoval disk a pořád se to seká
Gekon
Profil
Může to být cokoliv, třeba nefunkčnost větráčků.
Celleborn
Profil
no nevím zatím se oba točí.
Celleborn
Profil
Když tak napište , čím vším by to mohlo být a já si to zkontroluju.
Had
Profil *
taky by to mohl být teoreticky i vir, ale když jsi formátoval disk... formátoval jsi všechny disky??
Celleborn
Profil
jj všechny
Měsíček
Profil
Napiš jaký máš PC , parametry a vyhodilo ti to obrazovku smrti (modrou) jestli ano napiš chybu ..
Měsíček
Profil
jinak nejspíš to bude špatným hardware jak už tady bylo zmíněno .. podívej se do BIOSu na teplotu a zděl nám ji (tak můžeš vyloučit větráčky).
fandaa
Profil
Můžeš taky zkusit vydělat všechny PCI karty a znovu je upevnit. Někdy může být nějaká např. povytažená.
Radek4
Profil
co to znamená když se mi ukáže v/v chyba není to vir ? poradte
Gekon
Profil
Radek4
Založ si nový thread a trošku to rozepiš. Googlil jsem, ale v/v chyba mi fakt nic neříká.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0