Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Je bezpecny si povidat s nekym cizim koho neznam ? ( treba jestli se mi nak nemuze nabourat do pc nebo tak : ) luke
Acci
Profil
Pokud mu nic tajného neřeknš, tak je to bezpečné
Lukasmage
Profil *
dík :)) jinak byl by si tak hodnej a kouknul se mi jeste na tu moji stranku ? www.jef-clan.wz.cz a rekl mi jestli je dobrej styl/tucnost/barva pisma ? a jestli nemam zvetsit iframe ? díky :) Luke
Leo
Profil
A jak to souvisi se Skype? Leo
halogan
Profil
Prosím moderátory, aby toto uzavřeli a aby autor přesunul dotaz do nového tématu.
Yuhů
Profil
Lukasmage, od toho je jiná diskuse - názor na stránku.
Lukasmage
Profil *
? no to jo, ale ja sem se ptal acciho. ( jinak nazor na stranku jsem se ptal taky. )
Lukasmage
Profil *
jako ze v tematu " nayor na stranku" jsem se ptal na to samy
Tomik
Profil
Ot: Pokud ses chtěl zeptat Acciho, tak si mu měl napsat na mejl. Pokud je prosba o názor na výše zmíněnou stránku již v sekci "Názor na stránku" nevidím tedy důvod proč by toto téma nemohlo být uzavřeno. Aneb souhlasím s haloganem. :)
PetrK
Profil
Je bezpecny si povidat s nekym cizim koho neznam ? ( treba jestli se mi nak nemuze nabourat do pc nebo tak : ) luke
No určitě bych neautorizoval někoho koho neznám a hlavně, bez Firewallu bych SKYPE raději ani nezapínal!! Prostě bez dodržování určitých zásad si myslím že je možné to na co jsi se ptal.
S tím firewallem jsem tu řekl určitě pro 90% návštěvníků této diskuse něco co považují za samozžejmost, no já jsem Skype bez něj vyzkoušel. Občas jsem se nestačil divit a to jsem ani nikoho cizího neautorizoval, pouze 5 nejlepších známých. Kdybych neměl denně aktualizovaný antivir a další pomocníky tak nevím jak bych dopadl, no s firewallem jsem už naštěstí v pohodě :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0