Autor Zpráva
vertigo4
Ahoj, mám problém... mám mp3 přehrávač a když na něj chci něco zkopírovat, tak se mi zobrazí hláška že na disk nelze kopírovat a že mám použít jiný... zkoušel jsem jej i zformátovat a nahlásilo mi to samé... opravdu nevím, čím to je...
Manq
vertigo4
Nemáš tu mptrojku zamknutou?
Mistr
vertigo4
Vím, že asi nosím - jak se říká - dříví do lesa, přesto se optám: již jsi se se svým problémem svěřil v prodejně, kde jsi MP3 přehrávač koupil?
vertigo4
Manq
nemám... zkoušel jsem to zamknuté a ne a vždy to je stejné... dokonce jsem to zkoušel s baterku i bez....
akorát mě napadá, jestli to nemůže být tím, že nepoužívám nabíjecí baterii, ale to je asi blbost

Mistr
ne :) , ale pokud ani zde nenajdu řešení tak ihned zajdu
Manq
ale to je asi blbost
Podle mě určitě.

Zkoušel jsi jí připojit k jinému PC? To bych asi zkusil nejdřív.
vertigo4
no zkoušel... poprvé šlo kopírovat ale napodruhé už ne
Manq
vertigo4
A co to je za značku? Model?
_you_say_no_
Profil *
Prosim poradite mi? Muj MP3 prehravac asi nejde. Kdyz ho pripojim k pc tak se ani neukaze ze byl nalezen v pc..? co mam delat? :(? poradite mi prosim?
Leinad
_you_say_no_ - hmm, založ si svoje téma a piš - co máš za přehrávač? Jaký systém? Co návod k přehrávači?
jericha
Profil *
Ahoj nemohl by mi někdo poradit prosim?
Mám problém s MP3 prehravacem.
Kdyz mp3 pripojim k pc tak a chci jej sputit objevise hláška že disketa neni naformatovana když dam naformatovat tak se nic neděja.

poradite mi prosim co mam delat?
adushka66
Profil *
Ahojky lidičky neporadil by mi něko s mijí mp3kou???Když ji připojím k pc zkratuje mi myš a objeví se že usb ktere bylo připojeno něco vykonava špatně...No možná to může byt tim že je tak trochu nakřáplá ale hraje...PLS pomozte mi.Adushka

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: