Autor Zpráva
yoyer
Profil
Dobrý den.
Pořídil jsem si tohle s úmyslem připojit se k nějaké nechráněné WiFi síti. Jenže se už druhý den snažím PC přesvědčit, že chci zobrazit "Takovej ten panel s výběrem bezdrátových sítí". Kde jsem udělal chybu? Poradí mi někdo?

V tomhle oboru jsem opravdu začátečník. Děkuji za pomoc. :)
Janny
Profil *
Uveď tady svůj kontakt a nějak se domluvíme.
Gekon
Profil
yoyer
Start - síť - připojit k bezdrátové síti - vyber tu, která nemá ikonku zámku - potvrď.

Janny
A na čem by jste se chtěli domlouvat?
yoyer
Profil
icq: 193180213
yoyer
Profil
Citace z programujte.com:
neVERberleRfellerER
Na tom odkazu je router,s tim se nejspíš k Wi-Fi síti nepřipojíš....na to potřebuješ nějakou Wi-Fi kartu přímo do počítače..
Opravdu smazat příspěvek?

jojo
Může být tohle ono? http://www.smc.com/index.cfm?event=viewProduct&localeCode=EN_CZE&cid=5 &scid=84&pid=1475&scid=84&pid=1475
Mike8748
Profil
no, i ten router se imho dokaze pripojit jako klient, ale na windows panel s vyberem siti zapomen, cely to musis udelat v administraci toho routeru, pres webovy rozhrani
yoyer
Profil
Celý webový rozhraní jsem projel... Ani známka po tom, co řikáš... Mám teda zajít do obchodu a vyměnit to za tohle? Nebo mi poradíte jiný řešení?
yoyer
Profil
Tak snad se to vyřeší... Odnesl jsem z5 svůj router a nechal ho vyměnit za WiFi klient/ap/bridge/router :D . Zejtra se to dořeší... snad :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0