Autor Zpráva
Stefan
Profil
Mám tento problém.
Z počítače mi zmizeli přední USB a čtečka karet. Přitom jsou všechny ovladače nainstalovány a vše prý pracuje správně. USB i čtečka se vždy zobrazovali jako další disky, teď se mi zobrazí jen HD, CD a A-mechanika. Když zastrčím flešku nebo SDkartu počítač je vyhodnotí jako nový hardware natáhne si znovu ovladače - a nic!
Vím, že by to spravila přeinstalace, ale nechci mazat celý HD a znovu instalovat všechny programy, plochu atd ............ (to je práce na týden) Zkoušel jsem jsem reinstalaci Win, ale vše zůstalo při starém. Nevíte někdo jaké systémové soubory vymazat, aby se reinstalace povedla?

Pomozte prosím!!!
Taps
Profil
Stefan
Zkus vymazat startovací soubory to je vše co máš na lokálním disku a pak provést reinstalaci
Tomáš Hanus
Profil
A co obnova? Osobně bych hledal příčinu, proč to nejde, a ne přeinstalovávat Windows.
Stefan
Profil
Obnovu jsem zkoušel - bezúspěšně.

Taps nevím jaké startovací soubory myslíš (jsem laik) - co myslíš lokálním diskem?
Taps
Profil
Taps
Myslím soubory které jsou např. na disku C, jsou to ty soubory které nejsou v adresářích..teda tak to fungovalo ve win 98
cico
Profil *
Jak mam preinstalovat windows

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0