Autor Zpráva
Rionela
Dobrý den, mám velký problém se všemi svými prohlížeči. Příde mi, že se asi všichni přes noc zbláznili. Nemohu se přihlásit na forum phpbb3, resp. mužu ale při kliknutí na "na hlavní stránku" jsem zase odhlášená a to se mi děje na všech forech ve všech prohlížečích (Firefox, Opera, IE7). Zkoušela jsem všelijaká nastavení v možnostech každého prohlížeče a nic. Jak to opravit? Ale když mi např. napíšete "sprav si cookies" tak vubec nevim co a jak, nerozumím tomu, na tohle jsem levá jak šavle.. Díky
Ice
Rionela
jj to dělá cookies, asi je máš vypnuté/zakázané. Jelikož máš stejné chování ve všech prohlížečích. Nedělá ti to nějaká aplikace, která to zakázala globálně pro všechny?
Mistr
Nedělá ti to nějaká aplikace, která to zakázala globálně pro všechny
Nebo třeba vymazala. Nabízí se ku příkladu CCleaner apod.
Rionela
CCleaner, Ad-aware, Spybot, AVG, HijackThis... všim jsem projela, předělala, smazala jsem i Invisible Browsing a stále žádná změna, pro mě je to vážně záhada:(
Mistr
Rionela
Až se po přihlášení vrátíš na stránku, která Ti bude opět tvrdit, že nejsi přihlášená, klepni na F5.
Rionelaa
Profil *
>Mistr: No tak to jsem už zkoušela a to opravdu nepomuže:( Jinak do administrace phpbb3 se nepřihlásím vubec

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0