Autor Zpráva
Měsíček
Profil
Měl bych malý problém, potřeboval bych si trochu "upravit" jednu věc ve Windows XP a to tak, že když jsem v jakékoli složce tak po stisknutí nějáké klávesové zkratky se vytvoří nový dokument xxxxx.txt jestli s tím máte někdo zkušenosti či přesný postup (registry, jiný zásah) byl bych rád kdyby jste mi ho napsali. Děkuji :-)
Miloš
Profil
V TotalCommanderu je to Shift+F4
Měsíček
Profil
S TCMD jděte do háje :-)))))
Měsíček
Profil
Potřebuji to v rychlosti .. to když dám pravé tlačítko a vytvořit dokument tak to mám rychlejší jenže já jsem línej :-)
Str4wberry
Profil
Řešil bych to přes makro — umí to lepší klávesnice; popř. by na to mohl být nějaký program.
Jan Tvrdík
Profil
Měsíček
By mě zajímalo, na co to potřebuješ, já třeba zas tak často soubory netvořím, abych na to musel mít zkratku. Jinak Total Commander je opravdu špičkový program.
Mistr
Profil
Měsíček
Možná by se Ti mohl hodit program WinKey.

Po jeho stažení a instalování si v prostředí tohoto programu můžeš nastavit pro zvolenou klávesovou zkratku vytvoření nového souboru v Poznámkovém bloku:
vpravo klepneš na Add... a do otevřeného okna nastavíš:

Command: C:\WINDOWS\NOTEPAD.EXE
Shortcut key: klávesu, kterou chceš Poznámkový blok otevírat

klepneš na OK.

Vím, není to asi úplně ono, co jsi měl na mysli, ale snad Ti toto alespoň trochu pomůže.
Měsíček
Profil
Mistr:

Díky moc, je to polovičně ono, ale přesto u toho zůstanu :-)

Jan Tvrdík:

Potřebuji to na tvorbu skriptů (cpp,php,h) atd.. vytvořím jich tak 20 denně a pak je příští den mažu když se mi nepovedou, ale i tak je jich vcelku dost. TCMD mě zklamal a to hlavně svou trapnou cenou za něco co je ve winu vestavěno normálně = platí se jen za hezčí rozvržení.

— Moderátor pro ostatní: TCMD tu, prosím, neřešte. —

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0