Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Caute, mal som dajake virusiki a antivirus mi odinštaloval dajake systemove soubory vo windows/system32 a teraz ked zapnem PC tak mi nahodi tabulku s titulkom RUNDLL a v nej že nebyl nalezen soubor EDGACESS_1058.dll alebo dačo take.
Potrebujem vedieť nejakú stránku z ktorej by sa dali stiahnuť take systemove soubory. Uz som daco take videl ale nespomýnam si na tú stránku. Windows preinštalovať nechcem lebo mam kopu veci ktore by som stratil. Prosim odpovedzte.
Ďakujem
Šlaha
Profil
Co máš za systém?
printf
Profil
Podobný problém jsem taky měl, na internetu je několik serverů s dll knihovnami, ale většinou jsou placené, nebo mají jen hodně standardní knihovny. Windowsy by měly jít obnovit a knihovny si doplnit, ale knihovny nainstalovaných programů nedoplní a těžko se najdou na internetu a to nemluvím o případě, kdy se na internetu najde jiná knihovna se stejným názvem. Jinak knihovny windowsů se dají najít i ručně v instalačních archivech .cab (pokud je ta možnost).

Dá se spustit aspoň v nouzovém režimu?

Šlaha
zřejmě myšlena verze :-)
makac
Profil *
je to spyware a po 1/2 min. ak používaš IE , tak Ti vyotvára pornostránky a je ťažko sa ho zbaviť. Rada : Zmeň inet- prehliadač (napr.FIREFOX)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0