Autor Zpráva
korina
Profil
Mam laptop Toshiba Satellite s Win XP. Asi pred rokem jsem si koupil externy disk Maxtor One Touch II kvuli zalohovani dat. Vsechno bezelo normalne az jednou se mi objevil napis ze zalohovani bylo neuspesne. Nevenoval jsem tomu velikou pozornost. Ted laptop dela stale pomaleji a pomaleji – start Windowsu, vypinani, otvirani/zavirani programu atd. Kdyz jsom nekolik krat skousel defragmentaci trvala strasne dlouho a nakonec win. vypsal ze nebyla uspesna. Naposledy mi defrag. program vypsal ze mam jenom 8 GB volneho mista na disku z 250 GB a ze potrebuje 15 GB. Nejde mi ani odistalovat software s add/remove software. Nevim co mam delat protoze nemuzu ani defragmentovat ani odinstalovat.
janix
Profil *
formatovat
jaho
Profil
Taky bych ho zkusil naformátovat, případně reklamovat.
janix
Profil *
nebo zkus část dat přesunout na jiný disk, aby se tam vytvořilo těch 15 GB volnho místa pro defragmentaci a pak zkus defragmentovat. V mnohých případech to pomůže.
welis
Profil *
Format a snažil bych si ho tolik nezasekávat Xp se strašně rychle zasekaj bordelem ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0