Autor Zpráva
Timy
Profil
Občas se mi stane, že chci uložit login a heslo při přihlašování, ale v prohlížeči místo na „ano, uložit“, kliknu na „ne, neukládat“. Prostě se nějak překlepnu a už nevím, jak to vrátit zpátky. Je nějaký způsob jak donutit prohlížeč, aby se mě znova přeptal, jestli chci uložit heslo ve formuláři? Aby zapomněl, že jsem na téhle stránce (omylem) nechtěl ukládat heslo? Prolezl jsem nastavení křížem krážem, ale nemám asi štěstí.

Identický problém mám v Opeře () i v MSIE7. Ve Firefoxu jsem to nezkoušel, protože ho nepoužívám, ale – jestli víte – klidně napište řešení.
Bubák
Profil
Opera:
Nástroje > Nastavení > Osobní údaje > Správce hesel
Pokud danou stránku vymažeš, příště se zeptá znova.
Joker
Profil
Timy
Můžu poradit ohledně Opery: jedna možnost je zásadně používat možnost "Ne nyní" místo "Ne, nikdy" (ty názvy jsou možná jinak) :-)
Ale jinak jde heslo přidat i ručně, Nástroje - Pokročilé - Správce hesel a tam se dá přidat.

edit: jsem moc pomalý...
Timy
Profil
Bubák
Díky, to mě nenapadlo :-).

Joker
To mě zase napadlo, ale ten systém přidávání jsem příliš nepochopil.

Ok, Opera vyřešena. Kdyby ještě někdo věděl ten MSIE…
ArthurDent
Profil
v IE je to : "nástroje" - "možnosti internetu" - "obsah" - "automatické dokončování" - "zobrazovat výzvy k uložení hesla"

Pak se bude při jakémukoliv přihlášení vyžadujícímu autorizaci zobrazovat výzva k uložení hesla.
Timy
Profil
ArthurDent
To ale neřeší můj problém, když už jednou kliknu na „nechci uložit“. Příklad: jdu na nějaký web, lognu se a omylem místo na uložit heslo kliknu na neukládat heslo. Odhlásím se, znova se přihlásím (abych tam ten login uložil) a už mi IE to okno nezobrazí.
Alka
Profil *
ArthurDent,tvůj návod jsem vyzkoušela,udělala všechno podle návodu ,zobrazovat výzvy k uložení hesla mám zaškrtlé a stejně se mě okno IE nenabídne k uložení hesla.Tak už nevím jak to udělat.Děkuji
Kylee
Profil *
Alka:
V tom okně ("Nastavení automatické dokončování") musíš ještě "odstranit historii automatického dokončování", "odstranit hesla". Zbavíš se tím uložené informace, že to heslo nemá nabízet. Blbé je, že se tím zároveň zbavíš všech už uložených hesel. V tomhle směru jsem nenašel jiný způsob, jen obvyklé doporučení - používej jiný prohlížeč :o).
ofu
Profil *
Pokud chcete vymazat pouze 1 heslo, pak pri zobrazeni seznamu po stisku pocatecnich znaku v uzivatelskem jmene je potreba najet pomoci klavesnice spravne jmeno a stlacit delete

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0