Autor Zpráva
maestorm
Dobrý den.
mám problém s notebookem HP dv6339 a to ten, že když ho zapnu zobrazí se mi menu s volbami jako při špatném vypnutí (normální naběhnutí Vist, nouzový režim, nouzový režim s příkazovým řádkem, se sítí apod.) problém je ale to, že jakoukoliv možnost si vyberu začne načítání, za tak minutu se mi obrazovkou prožene asi v několika milisekundách "modrá smrt" aniž bych ji stačil přečíst nebo pauznout pořítač se mi hned po ní okamžitě automaticky zrestartuje a po načtení zase menu jediné co mohu spustit, tak z CD bootovaný SLAX, nebo BIOS. Za každou radu budu vděčný, ale zítra ho stejně beru do servisu... jen doufám , že to nebudou Visty, protože na ty se v servisu nevztahuje záruka, tak by mi stačilo, pokud někdy měl podobný problém prosím poraďte mi děkuji předem!
Davex
Nejdříve otestuj paměť pomocí utility memtest86+ a potom ještě hardisk v BIOSu - HDD Self-Test. To jsou z HW hlediska dvě nejpravděpodobnější příčiny pádu.
smajli
maestorm
Na sytém záruku nepotřebuješ ten můžeš přeinstalovat, odnes to do servisu ať se s tím potrápí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: