21. září bude sraz! Od 18.00 v restauraci Tradice v Praze u Anděla
Autor Zpráva
motik
Nazdárek,
chtěl bych se zeptat, jestli je fce Label flash záležitostí HW, nebo stačí sehnat "pouze" nějaký firmware, který tuto fci podporuje..?? Mám palírnu LG GSA-H20L ..
quinux
motik
Je to HW. Zmiňovaná mechanika však podporuje LightScribe.
motik
quinux
Díky, ale to s tím LightScribe jsem používal (to vím, že je záležitost HW - proto si myslím, jestli to funguje na stejným pricncipu, tak že by stačilo jenom sehnat nějakej upravenej firmware), ale přešel jsem na Printlabel.. Mě se jedná o to, že bych potřeboval do zbytku datové vrstvy něco vypálit (text, popřípadě logo). Nevíš, jak to jinak udělat.. nebo jestli existuje nějakej prográmek???

Poznámka pro všechny: Pomocí LightScribe jsem pálil obrázky na DVDčka od Verbatimu a začaly se mi po nějakým čase mazat.. Tak bacha na to!! Jestli se někdo s tímto problémem setkal, tak tu zanechte kdyžtak vzkaz ;-)
Joker
motik
ad poznámka: To "mizení" obrázků je vlastnost technologie, i výrobci na to myslím upozorňují, tuším se udává výdrž obrázků tak třičtvrtě roku.
quinux
motik
LabelFlash je pokud se nepletu poněkud jiná technologie (ač dělá v podstatě to samé jako LightScribe), takže tady firmware určitě nepomůže. Víc ti bohužel asi nepomohu, s tímto dotazem bych se obrátil http://cdr.cz/a/diskuze/1663 tam jsou v tomhle směru chytřejší.
motik
quinux
DÍKY... snad to nějak půjde..

Joker
Zas su o něco chytřejší!! :-)
Mike8748
LabelFlash je uplne jina technologie, nez LS, takze zadnej firmware ti nepomuze (to je jako by si chtel pomoci firmware z AMDcka udelat Intel)

cena LF mechaniky je uz od 800kc, to je to takovej problem?

jinak, zivotnost LF obrazku je fakt lepsi nez LS, i po 2 letech mam na DVDcku obrazek v stejnej kvalite jako kdyz sem ho vypalil
a na LF je hezky ze pali i do datovy vrstvy obyc DVDcek, netreba specialni media
motik
Mike8748
no momentálně je to poblém, těch 800,- .. lepší se zeptat a nechat si poradit, než něco koupit a zjistit, že to šlo zadarmo.. ;-) jinak díky za odpověd..

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0