Autor Zpráva
yFang
Jaký firewall a antivir byste doporučili pro win Vista?
Mám nový počítač a než ho připojím k internetu tak bych ho chtěl mít patřičně chráněný.
Timy
A je to opravdu tak nutné? Vistu už mám skoro rok a s viry ani ničím jiným nemám žádný problém, ačkoliv nepoužívám žádný externí firewall a antivir.
yFang
Timy
Hm. Je fakt, že Vista je na tom oproti XP z hlediska bezpečnosti lépe. Ještě uvidím.
Timy
Jinak předpokládám, že jsou podporovány programy Sunbelt Kerio Firewall a Avast, které jsem používal na XP a zdály se mi dostatečné.
Měsíček
Timy:

Ty nepoužíváš žádný firewall ani antivir?
Timy
Měsíček
Ne.
Gekon
Měsíček
Já také ne.

yFang
Když už, tak si pořiď ZoneAlarm Free. Antivir je zbytečný, ale pokud na něm opravdu trváš, tak doporučím NOD32.
Měsíček
:) tak to jsem tři (používám jen win. firewall)
name07
Profil *
firewall: Comodo Firewall Pro
antivir: NOD32
yFang
OK. Dík za odpovědi.
vytond
Profil *
Mám v počitači XP Home a internet ADSL.Dále Avast,Spybot a NOD32.Avastem a Spybotem počítač pravidelně skenuju-asi co 14 dnů.Přesto se mně při zapnutí internetu objeví nějaký "Varning",který nejde normálně odstranit a vzápětí se přhlašuje stránka s nabídkou instalace "Malvare"a když se ji pokusím odstranit,tak mě spadne internet a musím ho znovu nahodit,aby se mě vzápětí ukázal "Varning"atd,atd.Co s tím?Poraďte,prosím.
yFang
vytond
Založ si vlastní téma. Na téma s méně příspěvky přijde víc lidí.
Měsíček
vytond:

Rada je jednoduchá, nelozit na XXX stránky a přemýšlet hlavou kde lezu a co stahuju a pak se můžeš na Avast vykašlat další chyba je, že máš nainstalovaný Avast a NOD32, protože to je snad největší chyba co můžeš udělat je všeobecně známo, že tyhle dva antiviry se perou a pak z výsledku není skoro nic avast dej pryč a nechej si jen NOD32, spybot dej také pryč a nainstaluj si Superantispyware.
welis
Profil *
Mě se osvědčila kombinace Kerio + NOD32 a nemáms problém sničím nebo aspoň o tom nevim samo sebou SP2 a všechny aktualizace jsou potřebo dále bych těm co nemaj legoš windy doporučil přstat používat IE6 a ztáhnout si FF 2.0 místo ICQ klienta si ztáhnout něco typu QIP,miranda,trillian apod.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Odkud se sem odkazuje

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0