Autor Zpráva
Azzra88
Profil *
Zdravim... Takze mam problem. Nainstalovala jsem si Linux, a ted nemuzu z5 nainstalovat Win, protoze Linux nepodporuje .exe soubory :(.

Hlavne mi nepiste, ze se mam zkusit s Linuxem poprat, protoze ho chci dat pryc z toho duvodu, ze mam PC starou sunku, takze kdyz treba pres Win stahuju + posloucham winamp + jeste nekde surfuju po netu, tak uz se mi to trochu kouse...naivne jsem si myslela, ze Linux bude rychlejsi nez win, tak to je jeste horsi.. jsem mela jenom pusteny youtube a ani mi to nebylo schopny souvisle prehrat pisnicku! Treba jsem jenom otevrela adresar a uz vykus :( . Dokonce i jednotlive www stranky mi to nacitalo pomalu oproti winu :(

A pokud to bude neco slozityho, tak se ani nemusite namahat s odpovedi, a rovnou mi reknete ze si mam domu pozvat nejakyho ajtaka ;). Ja ovladam PC pouze na uzivatelskem rozhrani. :(

Predem moc dekuju.
fikus
Profil *
Buď dokážeš vložit instalační cd Windows do mechaniky, restartovat pc, nastartovat z toho cd a spustit instalaci a pokračovat podle průvodce nebo si pozvi toho ajťáka. Spouštění exe souborů s tím nemá nic společného.
Azzra88
Profil *
fikus... teoreticky ano, ale presne ten postup co tu popisujes jsem udelala...
CD windows jsem do mechaniky dala, pc jsem restartovala.... dal uz jsem to nezvladla, protoze mi to psalo ze mi chybi jednotka C:, tak mi to nabidlo jednotku D:... tak jsem ji teda akceptovala, a mozna ze jsem to tim pos****... tedka se nedostanu dal nez na stranku pisici o nejakem virtualnim disku D :(
fikus
Profil *
Azzra88
ty asi instaluješ Windows 98, že? S těmi moc nezmúžeš protože teď nevidí tvůj disk naformátovaný na jiný souborový systém než je fat (asi ext3), a taky ti to asi přepsalo Master Boot Record, tak bych zacal znovu s nastartováním z CD, klidně zvolil D: a až to naběhne tak napsat fdisk /mbr a odentrovat
pak musíš dostat na disk zpátky fat, na to stačí třeba Partititon Magic nebo instalační cd Windows XP.
Ale ten ajťák na místě bude jistější:)
fikus
Profil *
vlastně by na to odstranění oddílu s ext3 mohl stačit i fdisk z cd Win98, pak naformátovat a instalovat.
Bubák
Profil
vlastně by na to odstranění oddílu s ext3 mohl stačit i fdisk z cd Win98
Ten na to nestačí (vlastní zkušenost).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0