Autor Zpráva
Chandler
Profil *
Zdravím. Mám následující problém: Při startu systému (XP Home) na mě vyblafne okýnko pro přihlášení (takové to stiskněte ctr+alt+delete pro přihlášení). Přihlásím se v pohodě, ovšem pak se nic neděje, resp. to pořád a pořád načítá. Do samotného Windows se nedá dostat. Nouzový režim funguje, v něm teď jsem.

Napadá někoho prosím možné řešení? Nebo zná spíš někdo způsob jak identifikovat chybu?
Miloš
Chybu neznám, napadá mě akorát, jak by šla detekovat, v horším případě obejít:

1) V nouzovém režimu spusť msconfig (Start —> Spustit —> msconfig —> ENTER) a zakaž v něm všechno, co se spouští při startu. Nemusíš se bát, že něco pokazíš, protože v msconfigu ty věci nemažeš, pouze deaktivuješ.
Pokud se poté úspěšně přihlásíš, zkoušej metodou pokus/omyl postupně přidávat vše, co's předtím zakázal, až tu mrchu detekuješ; taky se ovšem může stát, že postupně povolíš zpátky všechno a ono to pojede ;-)

2) Když to nezabere, v nouzovém režimu vytvoř nového uživatele a pak se po restartu zkus přihlásit pod jeho jménem.
Chandler
Profil *
První možnost nefunguje a nový účet mi nejde vůbec vytvořit :-/.
Měsíček
Tipuji to na zničení explorer.exe to znamená, že windows se ti v základním režimu nedokáže spustit, zkus tyto dvě věci :

1.) V nouzovém režimu (někde stáhnout explorer.exe) a přepsat stávající, je to sice složitější oříšek, protože windows to někdy nepovolí přepsat, ale příjdeš na to ;)

2.) Zkus při načítací obrazovce zmáčknout ctrl + alt + delete nebo ještě lépe ctrl + shift + esc a pak explorer.exe odbouchni a znovu ho zapni ;)
Chandler
Profil *
Měsíček
Myslím, že se ani nedostanu do stádia, kdy bych mohl spustit Správce úloh a odstřelit Explorer. Přepisovat explorer.exe se mi prozatím nechce, jsem rád, že mi tu funguje alespoň nouzový režim. Nechám si to jako poslední možnost :-).
Měsíček
Nebo to zkus projet programem "Superantispyware" (v nouzovém režimu samozřejmě).
honzak
ahoj poradí mi někdo? Když zapíním notebook, naskočí mi výběr nouzový režim, v síti, v Ms-Dos, zapnout běžným způsobem a předešlá nastavená konfigurace, ať dám cokoliv po chvíli se zobrazí modrá obrazovka a tam je napsáno něco jako, že je poškozen systém 32 nebo něco takovýho a že se mám obrátit na srávce systému atd. Newíte někdo co s tim?
Měsíček
Pomocí zotavovací konzole windows opravit příslušné soubory.
sojka
Profil *
Dobry den chtel sem se zeptat jestli nevite jak se prihlasit na winXP SP2 bez login screen vzdy kdyz jsem menil design login screen slo to bez problemu ale jednou jsem omylem zadal do Logon Loaderuspatny soubor a kdyz zapnu PC tak se mi zobrazi tabulka na meneni ikon asi je to ta ktera se spusti kdyz ve vlastnostech nejakeho souboru date zmenit ikonu. zkousel sem nouzovy rezim a to stejne bylo i tady zkousel jsem i Ctrl+alt+delete aby se zobrazilo norm. přihlaš. okno. dekuji za odpovedi
Haichi
Profil *
Dobrý den.Při zapnutí windows 2000 se mi napise ze na disku není dost mista a nejde se přihlásit.Co mám dělat

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0