Autor Zpráva
martin71
Profil *
Dobrý den
před nedávnem jsem nainstaloval pclinuxos
a ted bych ho chtěl odinstalovat ale nevim kde mam dat naformatovani jeho oddil na disku?
prosim poradte
wreptile
Profil
Musíš stáhnout program, který umí naformátovat linuxovské oddíly, třeba partition magic, partition manager. Tedy z windowsu.
Aleš Janda
Profil
Tedy z windowsu.

nebo z jiné linuxové distribuce ;-) např. pomocí free programu GParted.
Joker
Profil
martin71
nevim kde mam dat naformatovani jeho oddil na disku?
Naformátovat disk by měl umět kdejaký operační systém... ve Windows to třeba je ovládací panely, nástroje pro správu, správa disků.
Naopak naformátovat svůj vlastní oddíl, to snad žádný normální systém neudělá :-)
Ondratranzistor
Profil
Ahoj.Používám windows 2000,a kamarád mě uvrtal do linux debianu,at ho zkusim.Takže jsem si v livecd v debianu pomocí programu gparted rozdělil disk na dvě části,jedna patří windowsu a druhá debianu.Já ale s tim linuxem neumim,a tak jsem se rozhodl,že ho dám pryč,ale jak???A jak se zbavim zavaděče grubu?Zde jsem nikde četl,že to musim někde naformátovat.Budto ve windowsech,nebo ještě vlastním livecd linuxu debian.No prostě chci dát ty linuxy pryč a ten disk chci zase spojit tak jako to bylo před tim,když jsem měl jenom windows.Prosím,odpověd mi zašlete na email KlimesOndra@seznam.cz....................Moc předem děkuji za odpověd

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0