Autor Zpráva
Pinkytm
Profil *
Ahojte, dalsia otazka prisla =.=

Problem je v tom, ze na hodine pocitacov v skole dostavame material na studovanie na papieri. Je to nejaky user guide co ucitel stiahne a vytlaci nam ho. Teraz sa to ale zmenilo. Dostali sme URL na ten user guide a mame si to na pocitaci pozerat sami. Idem na web stranku(http://www.w2hk.net/downloads/brochure/user-guide-80.pdf) a ukaze mi ze "Nedokaze otvorit Acrobata". Acrobatov mam 2. Mam 8 a 7-proffesional. Sedmicka bola 30-dnovy trial, a mam to asi nastavene ako nejaky "hlavny adobe". Osmicku mam normalne legalne na pocitaci. Teraz teda mam Adobe Acrobat Reader, a ta web stranka ukazuje ze "Cannot launch Acrobat"
Welis
Profil
zkusil sem link a ten samí problém nejsem angličtinářale typl bych že to chce acrobat 8 profíka ale jesi máš mozilu tak sem koukal že pro ní je doplněk ztahovat pdf bez otevření pokud ho ztáhneš a nasilnější cestou vničem neotevřeš pak (je učitel ...)
Timy
Profil
Stáhl jsem to a normálně otevřel ve Foxit Readeru
Pinkytm
Profil *
Jako to stiahnes normalne? O.0
Bubák
Profil
typl bych že to chce acrobat 8 profíka
Na čtení PDF dokumentů není potřeba žádný "profík", stačí Adobe Reader. Verze PDF je 1.5, proto by měl stačit Adobe Reader 6, v "šestkové" verzi Acrobata byl dokument "vydestilován".
Timy
Profil
Pinkytm
http://www.czilla.cz/doplnky/rozsireni/pdf-download/ S tímhle rozšířením se tě to bude vždycky ptát, co s tím PDF chceš dělat – uložit/otevřít. Nebo stačí kliknout na ten odkaz pravým a dát uložit cíl odkazu jako…
Pinkytm
Profil *
Timy jeeee diky za pomoc :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0