Autor Zpráva
Frantisek Polak
Profil *
Ahoj,
mam HDD 80GB rozdelenej na C (27 GB) a D ( 47 GB ), chtel bych z toho udelat pouze C ( 74 GB ), ale nevím jak.
Formátuju ted pc tak je nejlepsi cas. Mam HDD sata a tak jsem vlozil instalacni disektu a CD s originalnim WIN. Bootval jsem CD atd atd., Dostal jsem se az tam, jak to ukazuje ty oddily , tam uz nevim jak dal, jak je sloucit, pokud dam na D odstranit oddil, tak se sice odstani alenepricte se k C. Dik za rady.
yellow
Profil
odstraň oba dva a vytvoř pak jeden
Petyk
Profil *
tak odstran i C a vytvor uplne novy
Martin Tiršel
Profil
Frantisek Polak
Neviem aky mas na to presne dovod, ale rozhodne by som si disk ponechal rozdeleny (pokial samozrejme nemas este jeden dalsi). Vsetky data odkladaj na druhy disk, zatial co na systemovy instaluj software. V pripade, ze vznikne problem a si nuteny preinstalovat system, nebudes mat problemy so zalohovanim a Ccko len sformatujes. Okrem toho by malo byt taketo riesenie o nieco vykonnejsie, nez vsetko na jednej particii.

Zalezi, ci mas len primarne oddiely alebo primarny a logicky oddiel a menit ich velkosti, ale ako bolo radene, vsetko zlikvidovat a vytvorit znovu.
Frantisek Polak
Profil *
Diky moc, oddil uz je pouze jen jeden

Pro Marin Tiršel

Oddělení oddílů by pro mě mělo smysl, kdbych měl velký HDD , na jednom OS, na druhým třeba druhý OS atp. Ale protože mám mály HDD pouze 80 GB, mel jsem potize s mistem. Např sem mel 4 GB soubor a na C a D po 2 GB místa ... Toto je pro mě výhodnější, ale je to imho, každý může mít jiný názor.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0