Autor Zpráva
Kusy
Profil *
Dobrý den,
mám doma síťový disk, na něm vytvořeny tři uživatele a tři složky. Uživatel A má přístup do složky A, uživatel B do složky B a uživatel C do složky C. Každý má jiné heslo.

Pokud se přihlásím jako uživatel A, poté se nemůžu již přihlásit jako uživatel B. Vyskočí tato hláška:

Položka xxx není přístupná. Zřejmě nemáte dostatečná oprávnění pro přístup k této položce. Obraťte se na správce serveru a ověřte oprávnění.

Vícenásobné připojení k serveru nebo sídlenému prostředku a používání více než jednoho uživatelského jména není povoleno. Odpojte všechna předchozí připojení k serveru nebo sdílenému prostředku a akci opakujte.


Můžete mi prosím poradit, jak dosáhnout svého cíle, aniž bych restartoval PC? Nepřišel jsem na to. Děkuji.
Davex
Profil
Ale, vždyť to tam píšou "odpojte všechna předchozí připojení k serveru nebo sdílenému prostředku a akci opakujte.".

Tedy: Start / pravým tlačítkem na "Místa v síti" vybrat "Odpojit síťovou jednotku...". K síťovému disku se nelze přihlásit najednou jako více různých uživatelů (tedy alespoň ve Windows).
Kusy
Profil *
Davex
Díky moc, právě odpojení té jednotky jsem nemohl najít. Ještě jednou díky!

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0