« 1 2
Autor Zpráva
wow
Profil *
No tak normalně přestan hrát na tom pc, to není tak těžké, ho prodej nebo ho rozbij, a nebo si najdi tu holku, to zaručeně pomuže, protože na pc už nebudeš mít čas.
Morasino
Profil
wow
Nebo začít sportovat. :)
vertigo4
Profil
Já jsem měl dříve taky takový problém, ale dá se říct co dělám weby, tak jsem zjistil, že když nějaký dokončím, tak vlastně nemám co na netu dělat.... proletím čtečku, jestlá nejsou nové články, proletím diskusi, jestli někdo nechce zhodnotit web a jdu spát...

Já bych (a taky jsem to tak jednou udělal) šel ven a někam stanovat do přírody třeba na týden, zjistíš, že jsou lepší věci než PC... já když mám PC plný zuby tak si jdu někam pokecat s kamarádama, trochu se opít a přijít na jiný myšlenky...
jxj
Profil *
no právě řeším taky podobný problém. Kvuli nedostatku peněz jsem si pořídil nedávno net a sedím tam pořád v kuse asi od 17 do 3 rána pak v 6hodin stavat do školy dá celkem problém. A co že dělám chdím po ruznych strankach od ničeho k ničemu. Ale už bych se od toho nějak chtěl odtrhnout a začít na sobě pracovat takže se učit tvorbu webu,programování a už taky se naučit tu angličtinu protože bez ni se asi neobejdu. Jenže to už říkam pár tydnu a stale nic. Zapnu operu že se podívám na jednu nebo dvě stránky co je nového jenže tam najdu v článcích další odkazy atd.

Morasino: Sport? No dělám footbag freestyle jenže už to nějak vadne protože venku zima a tady jsou uplně blbý lidi že třeba hraješ a dostaneš jogurtem do hlavy :-D Teď hraji ve sklepě jenže nějaka baba mě přes schody polije vodou tak je to normální. A k tomu asi 1000 zas*** malej spratku se mi směje a nadava že to neumím. No tak to pak radši zustanu doma u pc a mám klid.

P.S.:Omluvte moje chyby.
nightfish
Profil
Kvuli nedostatku peněz jsem si pořídil nedávno net
to nechápu... měl jsi nedostatek peněz, pořídil sis net, a teď ho nemáš?
jxj
Profil *
:-D asi jsem to blbě napsal. Nedávno protože jsem ho dříve kvuli málo peněz neměl a až teď jsem si ho konečně pořídil. Jako že ho prostě mám až teď což v dnešní době není normální.
« 1 2

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0