Autor Zpráva
Jackr
Profil *
Dobrý den,

přeinstaloval jsem starší PC, běží mi na něm Win2k. Bohužel mi to nenalezlo ovladače pro grafiku, zvukovku, PCI a síťovou kartu - vše je integrované na desce Intel. Nevíte kde bych mohl ty ovladače stáhnout. Nejlépe nějakých balík ovladačů od Intelu protože ani nevím jak se ty ovladače mají jmenovat - nevím jaká je tam grafika, jaká zvukovka atd. Vlastně ani nevím co mám hledat a kde. Prosím poraďte mi co s tím. Díky moc
Mike8748
Profil
v archivu na intelu si najdi v Products tu zakladni desku, a u ni potom najdes Downloads na vsechny potrebny ovladace (teda pokud neni extra stara)

pokud nevis jak se ta MB jmenuje, tak to mas blby. snad jedine rozebrat pc a podivat se na potisk ty desky
Plaváček
Profil
Jackr

Identifikaci chipsetu (pokud se jedná o Intel) zvládne třeba Everest Home. Většinou obsahuje i odkazy na stažení relevantních ovladačů pro integrovanou grafiku a síťovou kartu. Se zvukovkou bývá problém, ale i tam ti Everest poví, o co se jedná a pak už se dogooglíš.

Ještě odkaz http://www.slunecnice.cz/sw/everest/
Jackr
Profil *
Díky moc všem, prostřednictvím toho programu "everest" se mi opravdu podařilo identifikovat chipset a pak už jsem vše stáhl ze stránek intelu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0