Autor Zpráva
Šaman
Profil *
Zdravím,
nevěděli by jste někdo co mám udělat když si chci v kontextovém menu (po klinutí pravého tlačítka na koš) na místo "Vysypat koš" dát např "Vylejt do kanálu" je to sice zbytečnost, ale jen tak pro zajímavost.

----
Editace Mistrem: Úprava titulku.
Měsíček
Profil
Jednoduše

Start - Spustit - "regedit" - > Úpravy - > Najít -> Vysypat koš ...

počkej tak 1 minutu najde ti to klíč, který můžeš editovat :)
Šaman
Profil *
hmm díky za radu ale to už jsem zkoušel našlo mi to až napodruhý, ale to jsem přepsal a jediný co se změnilo je to když se dá koš prozkoumat a je tam nějakej záznam tak vlevo v menu je teď "Vylejt do kanálu" ale v kontextovým menu je furt "Vysypat koš" zas takovej lasárd nejsem ;-)
Měsíček
Profil
V tom případě to bude zavrtaný v knihovně dll v system32 (určitě ji znáš) stačí ji editovat ResHackerem a můžeš měnit hodnoty .. v registru se toho asi jen tak lehko nedočkáš.
Šaman
Profil *
jo díky našel jsem do v shell32.dll ale teď je tu ten problem že je to chraněnej soubor tudíž nejde přepsat .
Měsíček
Profil
Tak ho zkus překopírovat teprve tu kopii změnit a pak přepsat.
Šaman
Profil *
To už jsem zkusil "Přistup byl odepřen" ;-) jestli to ení tím že je požívanej windowsem
Měsíček
Profil
Tak si spusť LiveCD linuxu :))) jinak máš nejspíše smůlu i když nevěřím, že nejde zkopírovat, protože mě to jde v poho.
šaman
Profil *
Tak to nevím to bude už error u mě díky za pomoc
Obin
Profil *
Nejsnazsi cesta k reinstalaci systemu je zacit se hrabat v registrech a systemovych souborech. Jako by nestacilo, ze ten system je sam osobe dost nestabilni :)
Měsíček
Profil
Nejsnazsi cesta k reinstalaci systemu je zacit se hrabat v registrech a systemovych souborech. Jako by nestacilo, ze ten system je sam osobe dost nestabilni :)

Alespoň se člověk něco naučí ;o)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0