Autor Zpráva
senior
Profil
Pekný večer,
nainštaloval som si ICQ6 a pri každom spustení mi sťahuje mnoho doplnkov do ICQ6, ktoré nechcem a nepotrebujem. Ako ICQ6 "naučiť", že tie blbosti nemá stále sťahovať? Ďakujem za každú radu. Mám OS Vista.
Str4wberry
Profil
Ptám se seniora:
Jaké „blbosti“ máš konkrétně namysli?
senior
Profil
Str4wberry
Ako som už uviedol ... pri každom spustení mi sťahuje mnoho doplnkov do ICQ6, ktoré nechcem a nepotrebujem ...
Sú to rúzne emotikony, ikonky atď.
Welis
Profil
QIP,miranda apod nie to blbé icq nevim co na něm všichni vidíte sou sním jen problémy a to neuvažuju ani zatížení cpu a ram oproti jinejm klientům.
shaggy
Profil
Welis
možno nechce porušovať licenčné ujednanie ;-) Možno nemá problém s cpu a ram (rovnako ako ja), doteraz som s originál icq nemal problém... ale myslím, že sa na to ani nepýtal.
Mal som icq5.1, prešiel som včera na icq6 (mám ho napr. kvôli hrám a kvôli iným somarinám, ktoré občas využívam), ale zatiaľ som nepostrehol, že by niečo sťahoval. Resp. na začiatku stiahol a teraz je pokoj.
Welis
Profil
neříkám že má problem s cpu ani ram jen že to víc zatěžuje... nemám stím dobré zkušenosti a 80% lidí co mám v seznamu cca 80 lidí ma QIP 5 Mirandu, 1 Trilliana a 14 ICQ6 tak to taky o něčem vypovídá.. jen sem chtěl říct že jsou spolehlivější klienti než právě ICQ6 takže jakékoli problémy mě nepřekvapují....

ještě k tématu:

Způsobeno by to mohlo být opravněním pokud uživatel nemá plná práva ztažené aktualizace se nemusí uložit tudíž se pokaž downloadují znova ;)
Sabush
Profil *
dobre odpoledne,mam problem s icq6 vždycky když ho spustím tak se mi to cele sekne ......už jsme to skoušela hodne krat na instalovat ale pořad mi to nejde....
Měsíček
Profil
Díky za oznámení.

Jestli se chceš na něco zeptat klidně můžeš ;) nemusíš jen konstatovat.
vondris
Profil
cauky vsem hele lidi mam problem kdyz si instaluju icq tak se mi tam ukaze your operating system is not supported by icq6 tak poradit plosim
Joker
Profil
vondris
A operační systém je jaký?
Obecně jsou tři možnosti:
- Sehnat správnou verzi pro daný operační systém (pokud existuje)
- Změnit operační systém (eh... ale kvůli icq6?)
- Vykašlat se na icq6 a používat něco jiného

Trochu mimo- nemůžu si pomoct, ale:
problém s ICQ6
...icq6 je problém samo o sobě :-) Speciálně to zmíněné, že obsahuje tuny nechtěného balastu, ze kterého jen část jde nějak rozumně odstranit.
SnbMaky
Profil *
Ahojky mám takový problém když se chci přihlasit na icq tak mi vyskočí tabulka že jsem zadala špatné heslo nebo přezdívku pro servr proxy přitom mám všechno správně. co s tím mám udělat???
amy
Profil *
ahoj lidi.pokaždý když si zapnu Icq tak mi vyběhne zpráva o chybách,celý se to sekne a nejde s tím nic dělat.tak prosím prosím poradit :(
anča
Profil *
Ahoj mám icq6 a nejde mi posílat ani přijímat soubory, nevíte někdo co s tím??kdyžtak pište na e-mail:anetaziky@seznam.cz děkuju
Lucie1
Profil
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat,jestli by mi někdo neporadila jak se dá vymazat celá historie u icq6..našla jsem v nastavení,aby už se neukládala dál,ale ta stará historie mi tam zůstala..dá se to vymazt postupně po jedné zprave,ale to bych u toho seděla asi půl roku :-)
diky za radu
Tasartir
Profil
Lucie1
Ve složce C:\Documents and Settings\<uzivatel>\Data aplikací\ICQ\<cislo_uctu>\ je soubor Messages.mdb, který obsahuje historii zpráv. Předpokládám, že jeho vymazáním dojde k odstranění historie. A protože jsem to nikdy nezkoušel, raději si udělej zálohu, kdyby to mělo nějaké nežádoucí účinky..
Lucie1
Profil
díky moc-zkusim to :-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0