Autor Zpráva
Timy
Profil
Existuje v TC nějaká možnost, jak hromadně sloučit více různých souborů? Mám třeba deset souborů rozdělených do třiceti podsouborů + crc a nechce se mi je slučovat po jednom.
habendorf
Profil
Myslím že ne. Zkus jestli něco nenajdeš na http://www.ghisler.com/plugins.htm, ale docela pochybuji.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Timyho:
Zkus Altap Salamander, ten má plugin.
Timy
Profil
Díky.
lubos
Profil *
nevite nekdo prosim co mam delat kdyz sloucim vtotalu rar soubory tak se to slouci ale napise hlasku slouceni ok bez crc souboru uz to skousim dlouho a nic diky predem
habendorf
Profil
lubos

A v čem je problém?
lubos
Profil *
proste to nejde extahovat zastavi se to 7 procentech a je tam napsano vlozte jine umisteni at delam co delam tak stim nehnu kdyz dam sloucit ten sloucenej soubor z tim crc tak se slouci ale u 100 procent to hodi stejnou hlasku a ktomu jeste ze nesouhlasi crc
lubos
Profil *
tu hru sem stahoval pres bitlord stahl sem 29 rar sou a zbytek do 82 jsou normalni ty bile soubory pak je tam jeden soubor v zlutem balicku tam kdyz kliknu tak tam je rar a deje se to same
lubos
Profil *
tak sem dal v winraru extahovat oo1 sloto do 7% a pak rota r05 nesouhlasi crc v rld .rota.iso. soubor je poskozen tak sem ho dal opravit tak se ta hra rozbalila dal jsem ji extahovat do slozky vse ok ale nejde mi spustit jedinej exe soubor kdyz cliknu tak skoci mala cerna orbrazovka asi z dos hned zmizi a dal nic.budu skouset dal dik

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0