Autor Zpráva
mantisa
Profil
Ahoj, rád bych se zeptal, zda je možné si sestavit v czechcomputeru počítač dle svých sestav z komponent a zda je na každou komponentu záruka? Jak se řeší případ, když si sestavím počítač a některý jeho díl není skladem? Děkuji.

Další otázka je ta, zda notebook s grafickou kartou
Intel Graphics Media Accelerator X3100 s až 128 MB sdílené paměti utáhne externí monitor s rozlišením
1680 x 1050 bodů (20 palců). Děkuji.
centi
Profil
1. Bráni ti niečo, rovnaký dotaz poslať emailom priamo do czechcomputeru?
mantisa
Profil
centi

Nebrání, jelikož jsem již zaslal, ale rá uslyším třeba i zkušenosti některých, kteří si takto počítač sestavili.
Railbot
Profil
Jak se řeší případ, když si sestavím počítač a některý jeho díl není skladem? Děkuji.
Nesloží ti nic, pošlou jen, to co mají zvlášť nebo ti dají na výběr něco jiného (většinou). Vše samozřejmě po domluvě s obchodníkem. Osobně bych si sestavit počítač nenechal, je to takový hazard. Nevědět jak tam kdo cosi upevnil, zašrouboval a vložil (ne)správě + nějaké zapečetění casu...
DoubleThink
Profil *
Osobně bych si sestavit počítač nenechal
Taky ne, ale na CZC mám zatím jen dobré ohlasy. Navíc je to tuším stále zdarma.
mantisa
Profil
Railbot
DoubleThink

No, když mně se ty sestavy zdaj takový ošulený, obzvlášť na RAMce, i když, ta se dá dokoupit. Ale nechám si poradit samozřejmě.
Railbot
Profil
mantisa
Kompletní sestavu od prodejce nikdy. Tam je jistota, že je to poskládané hlavněz toho, co se moc neprodává a sestavy jsou dobré místo, kde se toho zbavit. To platí všeobecně. Jinak CZC obecně mám jen ty nejlepší zkušenosti. Sestavu bych si nekoupil nikde a počítač sestavit taky nenechal. Jistota je jistota. Když si něco urvat, tak sám :)
DoubleThink
Profil *
No, když mně se ty sestavy zdaj takový ošulený
Bavíme se o sestavení vlastních vybraných komponent. To dělá CZC pokud vím zdarma.
mantisa
Profil
DoubleThink

Ano, ale Railbot mi to nedoporučoval, a sestavit samotnému se mi to moc nechce, ale ještě uvidím.
Welis
Profil
1. na každý díl je záruka zvlášť at pri sestavení jimi nebo tvem... ja tam nakoupim většinou jen díly a sestavuju si to doma pač to je hobby ;)

2. pokud díl není skladem a je doba dodání známá je to dobrý pokud je doba dodaní neznámá naprd

a) doba dodání známa pošlou vše najednou nebo za cenu jednoho poštovnýho
b) doba neznámá nevim nic takovýho sem ještě neobjednal někdo je doba dlouhá nechce se mi čekat najdu si ekvivalentní díl..
Gekon
Profil
mantisa
Při objednávce máš možnost zatrhnout volbu "Z těchto komponentů mi sestavte počítač".
Pokud nebude některý kus na skladě, obchodník by se ti měl ozvat a nabídnout podobnou komponentu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0