Autor Zpráva
Maros
Profil *
Mám základnú dosku FOX, SoAM2, AMD690V, VGA+PCIe, 4xDDR2, SATAII(R) (http://www.shop-it.sk/mpisoft/?Mode=Sti&StiId=86227). Po zapnutí PC prebliknú diódy na DVD-RW, je počuť aktivita HDD, rozbehne sa ventilátor na CPU, ale monitor hlási NO SIGNAL. Monitor je zapojený do integrovanej grafiky, ale skúšal som aj do vloženej PCIe grafiky. Na druhom PC mi funguje všetko ok (monitor aj tá grafika). Nie je na doske nejaký prepínač medzi integrovanou a vloženou grafikou?

Ďakujem

— Moderátor (M): Rozklikání odkazu. —
Miloš
Profil
Mezi integrovanou a vloženou gk se, pokud vím, přepíná pouze v BIOSu, respektive nastavuje se v něm, kam má napřed zkusit poslat signál (podobně jako pořadí bootování).
Maros
Profil *
Ale ja sa nemám ako dostať do biosu, pretože sa mi ani len nespustí monitor (NO-SIGNAL).
Joker
Profil
Bez té druhé grafiky (jenom na integrovanou) to nastartuje?

Zobrazí/vybliká/vypípá to nějaký chybový kód? Pokud ano, jaký (viz manuál)?
Maros
Profil *
Nefunguje ani keď použijem iba integrovanú grafiku.Nevydá žiadny zvuk a manuál nemám. To je problém, nedodal mi ho predajca.
Welis
Profil
panenko kdepak si desku kupoval že kní není manual... mel sem podomnou tak s chipem AMD690V zapojil sem monitor zapnul a všechno najelo řekl bych že bude problém buď jinde nebo v desce... takže bych ji poslal na reklamaci ...pokud má záruku ale s 690V se snad před dvouma rokama neprodavaly takže máš naději.. :-)
joke
Profil *
Měl jsem stejný problém, zkus vyndat tu grafiku z PCI-e slotu a potom by to mělo jít...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0