Autor Zpráva
paulos etruska
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych si ujasnit pár drobností ohledně registru. Jsou registry zastoupeny fyzickými soubory, které by šly importovat do Editrou regisrtu? Hledal jsem soubory *.reg, ale marně. Z původní instalace windows se mi zachovala složka WINDOWS, je tedy možné nějakým způsobem importovat původní konfiguraci do současné verze? Děkuji
Měsíček
Profil
potřeboval bych si ujasnit pár drobností ohledně registru. Jsou registry zastoupeny fyzickými soubory, které by šly importovat do Editrou regisrtu?

Ano, mají příponu *.reg nebo *.txt atd .. a jestli tuším dobře tak jsou i některé bez přípony.

Hledal jsem soubory *.reg, ale marně. Z původní instalace windows se mi zachovala složka WINDOWS, je tedy možné nějakým způsobem importovat původní konfiguraci do současné verze?

Jestli jsi reinstaloval win, tak je docela možné, že staré registry byli komplet zrušeny, ale pro jistotu si projdi po složce windows. Jinak jestli existuje (ten soubor) tak by import neměl být ničím těžkým.
paulos etruska
Profil
Měsíček
Jestli jsi reinstaloval win, tak je docela možné, že staré registry byli komplet zrušeny, ale pro jistotu si projdi po složce windows. Jinak jestli existuje (ten soubor) tak by import neměl být ničím těžkým.
Já jsem si jistý, že staré registry byly smazány, ale ještě předtím jsem zazálohoval složku windows, takže by se mi teď hodilo, jestli někdo netuší, kde přesně se registry nacházejí. Soubory *.reg jsem našel a importoval 3, ale zjevně to není všechno.
Měsíček
Profil
Zkus se mrknout tady snad když pohledáš tak tam možná něco najdeš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0