Autor Zpráva
paulos etruska
Profil
Dobrý den,
Nedávno jsem přeinstalovával windows a teď je potřeba je znovu aktivovat. Bohužel aktivace přes internet není možná, protože se nemohou připojit k aktivačnímu serveru. Mimo jiné taky nemůžu nainstalovat IE 7, protože windows nedokážou stáhnout požadované doplňky. Čím by to mohlo být? Děkuji.
Měsíček
Profil
Ovladač?
paulos etruska
Profil
Měsíček
A neznáš nějaký konkrétní ovladač, který se o to stará? Ovšem pokud vím tak jsem instaloval všechny ovladače co jsem původně měl, ale možná jsem na něco zapomněl.
Měsíček
Profil
Ovladač LAN, tuším .., jinak nefunguje ti internet obecně (ani ping na nějákou adresu) nebo ti to jen nechce povolit windows? (ty aktualizace atd .. ), ale i tak si myslím, že je problém s ovladači, měl by jsi mít ten ovladač někde na cédu k základní desce ..
paulos etruska
Profil
Všechny ovladače z CD k základní desce jsem nainstaloval. Nakonec jsem zkusil vypnout v Síťových připojeních připojení s názvem 1394, o kterém nemám ani zdání k čemu slouží. Kromě instalace IE 7 to vyřešilo všechny problémy s připojením. Zajímavé. Děkuji za pomoc.
Měsíček
Profil
Zvláštní :), že právě tohle vyřešilo to připojení .., že by se mezi sebou ty řadiče bili? Já mám totiž spušťěny všechny připojení včetně tady tohoto a fungují bez problému až teprve po instalaci ovl., ale je pravda, že byl potřeba aktualizovat jinak mi taky fungovalo jen něco.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0