Autor Zpráva
icik
Profil *
Hodně lidí si chválí router Asus WL-500gP. Dá se pořídit i něco levnější v podobné kvalitě? Potřebuji si v bytě 3+1 udělat z LAN WiFi síť a od routeru požaduji pouze tohle:
- připojení PC + notebook + PDA
- naklonování MAC
- bezproblémové stahování torrentů
Medvídek
Profil *
Zkus něco od edimaxu :)
AlešD
EDIMAX 6204WG mám ve 3+1 bytě, dosah cca 50 m okolo. RJ45 1xLAN 4xWAN + WIFI IEEE 800.11g/b 54 Mbyte. Umí WEP, WPA, WPA2, DHCP, MAC, firewall, řízení provozu na jednotlivé adresy atd.

Používám pro spojení s PC odkud probíhá, prakticky stálá (ženská) komunikace po skype, bez problémů.
Měsíček
Myslím, že by bylo lepší investovat do routeru více ( tak 2000,- jsou ještě únosné ), jinak v dnešní době jsou na tom routery docela vyrovnané, důležitý je, ale rozsah, sílá přenosu, která se při více zatížení dělí, pokročilé šifrování (WEP, WPA atd ....), jednoduchý port forwarding.
Kaja78
Profil *
Ahojky když už jste tady u těch wifi routerů taky bych jeden potřeboval ale problém je v tom že bych pořeboval něco co má velký dosah. Bydlím v panelovém domě o 7 patrech + přízemí. Byt máme ve 3 patře a kancelář v přízemí a tak bych chtěl do kanceláře dostat net pomocí wifi routeru ae mám obavy že to nějáký za 1000 Kč nezvládne. Doporučte mi nějáký se kterým máte zkušenosti.

Díky
Mike8748
Kaja78
zalezi spis na umisteni routeru, resp. jeho anteny
mam edimax 6204wg, umistenej pul metru od okna (v tretim patre)
signal chytnu i v prizemi bez problemu (dokonce i na pda). kdyz jdu ven, tak jeste nejakej 80 metru od baraku to chytim

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: