Autor Zpráva
bzuK
Profil
Stala se mi taková laškovná věc. Pracuju pracuju, mačkám jednu klávesovou zkratku za druhou.

Najednou BLIK! - a mám středově obrácený obraz! Vzhůru nohama, zprava doleva.
OSD menu je normální. při restartu logo "windows xp" normální, plocha blik - převráceně!!!

Mám normální grafickou kartu na desce, žádné speciální drivery, nepomáhá ani změna rozlišení.

Tak jsem si monitor obrátil nohama vzhůru.

Čím to může být? Je možné že, jsem aktivoval klávesovou zkratkou nějaké běžně skryté nastavení?

Poslal bych screenshot, ten ale vypadá úplně normálně :-)
Bubák
Profil
Tam, kde nastavuješ rozlišení, klepneš na Upřesnit, pak na záložku od grafické karty a tam to někde najdeš.
OBr
Profil
U mě se to dělá pomocí CTRL+ALT+šipky
Bubák
Profil
U mě se to dělá pomocí CTRL+ALT+šipky
U mě ne, záleží to na ovladači grafické karty. Proto jsem nedal podrobný návod.
bzuK
Profil
Bubák, OBr: Šipky fungují, našel jsem to i v dialozích grafické karty. Díky moc!
Nadan
Profil
Jo, ale já mám takový problém. Když spustím jednu hru, tak mám celou obrazovku posunutou o něco doprava a vlevo vznikne černá plocha. Při startu windows mi to taky tak jede, ale plocha je normálně a některé hry taky. Čím to může být?
Iver
Profil *
Mě to dělalo když jsem měl dvě grafický karty - primární na win a sekundární na hry. Tohle se dá docela dobře nastavit pomocí programu PowerStrip. Nastavíš si tam vlastní rozlišení, barvy, umístění obrazovky a další věci u všech aplikací.
Animuk
Profil *
U mojí Toshiby s kartou Nvidia se to dělá Shift+Ctrl+R

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0