Autor Zpráva
myš
Profil *
Dobrý den všem neštastným jako jsem já ..

Čirou náhodou u sebe v PC mám instalačku Adobe Flash CS3, jelikož se chci naučit nějaké té Flaškařině. Problém je, že po instalaci vypíše hlášku, že nastaly "nějaké chyby" .. myslel jsem že Ablbe je serióznější, a umí vypsat konkrétně, jaká chyba nastala, abych si jí eventuelně mohl vygooglit. Prosím o pomoc. Určitě jste měli stejné potíže.

PS: zdržte se příspěvků, které nemají nic k oné chybě. Nezajímá mne technická podpora, ani příspěvky typu "Jdi za tím kdo ti to prodal". V dnešní době lze problém také vyřešit totiž i pomocí internetu a to hned, než abych čekal, než mi někdo někde odpoví.
shaggy
Profil
Prečo by sme sa mali zdržať príspevkov, je to normálny postup, že ako prvú vec si prejdeš databázu výrobcu (či niekto nemal podobný problém). A ja by som ako prvé napísal do Adobe - zaplatil som si za to, tak mám nárok aj na technickú podporu.
DoubleThink
Profil *
Těžko radit. Mohl bys místo vlastních názorů na Adobe Inc. uvést radši typ a verzi svého OS.
jaco
Profil
myš
Pozri sa na adobe.com a na ich troubleshooting všeobecných chýb nastaných pri inštalácii na určitom OS, môže to pomôcť. Mne napr. s Vistou pomoho vytvoriť nového užívateľa a nainštalovať program pod ním (to bolo pri inštalácii After Effects CS3, takže ak máš OS Win Vista, určite skús podobné riešenie).
Zdeněk Košťál
Profil
myš
Stežoval bych si u Adobe, protože Flash není zrovna nejlevnější. Tam ti určitě poradí co a jak.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0