Autor Zpráva
Northon
Profil *
Ahoj mám problém dneska sem "nainstaloval" nový Microsoft Office 2003 Professional, respektivě
nenainstaloval, protože jednou v průběhu a jednou ke konci instalace to napsalo chybu, něco jako :
instalace nemá přístup k úpravě registrů, chcete akci opakovat? | Storno / Opakovat / Přeskočit |
vybral sem přeskočit. Zrovna to instalovalo outlook a na tom mi stejně nezáleželo, tak sem si myslel, že
to nebude vadit jenže naopak.
Když už byl instalátor ukonce napsalo to zase tu chybu, že to nemá přístup k úpravě registrů, dal sem
přeskočit jenže najednou se instalátor začal vracet na začátek, to mi nevadí no tak to nejde, jenže
po restartu počítače sem uviděl, že v Můj Počítač není vydět moje CD a DVD romka ( ani tři mount device od Demon tools )
Mrkl sem se do nastavení > přidat hardware. Našel sem tam CD i DVD romky, je u nich žlutý kolečko s
vykřičníkem, po kliknutí na jednu z nich se objeví v dalším okínku text : Hardwarové zařízení nelze spustit, protože konfigurační informace (uložené v registru) jsou neúplné nebo poškozené. (Kód 19)

PS: vyzkoušel sem i cd romku odinstalovat a pak ji znovu nainstalovat, nepomáhá to.


předem dík za každou radu
Měsíček
Profil
Napadá mne, že ta instalace mohla zmrvit určité klíče od ovladačů, zkus celé ovladače dát pryč a nainstalovat je znova. (jestli jsi to již udělal, tak zkus obnovu systému).
Northon
Profil *
Měsíček: díky za rady zatim to nepomohlo takže udělám obnovu systému

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0