Autor Zpráva
BestVenca
Profil
Ahoj,

měl jsem fórum od phpBB a dnes se stal terčem hackerů, kteří si tam umístili svůj obsah. Musel jsem vše odstranit. Jaká je pravděpodobnost, že se toto bude opakovat? Dík
Timy
Profil
Tady někdo koukal na TV N@va, že jo?

Pravděpodobnost je velká. Buď nainstaluj nějaké rozumnější forum nebo se poohlédni po nějakén antispamu (CAPTCHA).
zimmi
Profil
Timy: Když jsem tu reportáž viděl, taky jsem si říkal, jestli to s ukazováním toho návodu na Tytrubce myslí vážně. A oni fakt jo.
Nadan
Profil
To je na to návod?
zimmi
Profil
Nadan: Ne!.... Ne! Prostě ho jen nehledej (a už vůbec nepiš do Google slovo "google" - ani jako žert)
Railbot
Profil
Je na to návod. Ale jedná se o sto let starou, děravou verzi phpBB.
BestVenca
Profil
tak na Novu se zásadně nedívám... a phpBB3 je sto let stará verze?
Joker
Profil
BestVenca
měl jsem fórum od phpBB a dnes se stal terčem hackerů, kteří si tam umístili svůj obsah.
Kontrolní otázka: Neznamená "stal jsem se terčem hackerů", že se tam zaregistroval nějaký spam-robot a napostoval pár reklamních odkazů, že ne?
Goumbik
Profil
Nainstaluj záplatu na svůj RS,pravdepodobne jsi nahodil starsi verzi,kde jsou bezpecnostni chybky a diky nim se muze jakykoli pokrocilejsi uzivatel hrabat v souborech,ci rovnou administraci
Chamurappi
Profil
Reaguji na Goumbika:
Za čárkou se dělá mezera, na konci věty má být tečka a měsíc zapadlé vlákno má zůstat zapadlé, pokud není důležitý důvod k jeho vytažení.
Anonymní
Profil *
Před čárkou se dělá mezera
asi za čárkou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0