Autor Zpráva
yFang
Profil
Neznáte někdo nějaký free program na filmové efekty (výstřely, lasery, světelné meče apod.)?
Lexter
Profil
Co jsem tak chvilku gůgloval, tak Jahshaka 2.0.

Wax? http://www.iwdn.net/showthread.php?t=3940
yFang
Profil
Myslel jsem, jestli třeba někdo nemá s nějakým dobré zkušenosti.
Lexter
Profil
yFang
Já jsem si tu Jahshaku nainstaloval, co zatím zkouším tutíky, jede to pěkně a není problém, no ale silně pochybuji, že by se zde našel někdo tohoto programu znalý. To spíše na linuxových fórech.
yFang
Profil
Lexter
Tak ji taky zkusim a uvidim. Dík za tip. ;)
Scumo
Profil
co takhle Adobe After Effects?
jakalfakka
Profil *
after effects nejsou free
jakalfakka
Profil *
jinak perfektni tutorialy pro after effects najdes jak na videocopilot.com, tak na highend3d.com
K. J.
Profil *
Ahoj, neznáte program přímo pro vytvoření efektů, animací a tvorba konečného výtvoru. Prosím je to důležité. Chystám se natočit film. Děkuji předem
adys
Profil *
hoši jste borci dik za tip jdu točit něco jako kill bill amteur
JAJA
Profil *
nepomoze mi niekto nejaky program na efekty do filmu kde sa da spravit takmer vsetko? rad by som natacal ale potrebujem na to ten program. dakujem.
Filip M.
Profil *
již zmíněný Adobe After effects. Nejlepší program na tohle, když to ještě zkombinuješ s střihovým programem Adobe Premiere (nejlépe CS4) tak se kompletní, na zvuk doporučuji Sony sound forge, free je Audacity. jinak
http://bandatrotlu.webnode.cz/news/jaky-pouzivat-software-pri-tvoreni-filmu/
Princ Zuko
Profil *
Jsem skoro profesional v nataceni strihani a takhle ale efkty jako treba laser ty mi moc nejdo snad mi vase rady pomuzou ale kdyztak poslete dalsi odkaz.
Princ Zuko
Profil *
Hmm..prisel jsem na jeden sikovny a jednoduchy program ktery je free jmenuje se alamDV..Vytvarel jsem v nem efekty strelby efekty laserovych mecu atd...S timto programem by dokazal pracovat i ten nejvetsi amateur..

Moderátor Joker: Odstranil jsem (omylem vložený) přivolávač moderátorů.
Ale když už jsem byl přivolán, vzhledem k intenzitě dosavadní diskuse: Zvažte prosím, zda se s případnými dalšími dotazy neobrátit na diskusi specializovanou na tvorbu videa

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0