Autor Zpráva
paulos etruska
Profil
Dobrý den,
Už druhý den pozoruji na svém počítači neuvěřitelné zpomalení. Počítač se seká například i při rolování stránky nebo psaní textu. Měl jsem podezření na nějaký virus, ale ani AVG ani NOD 32 nic nenašli (nemám je oba zároveň). Zkoušel jsem ScanDisk, našel a opravil 4 chyby, ale v tom to nebylo. Nemá někdo nápad, co to způsobuje? Děkuji
Railbot
Profil
Windows? :))
Timy
Profil
paulos etruska
Co procesy? Nejede tam něco, co žere podezřele hafo? Nemáš přeplněný disk? Když jsem měl fakt málo volného místa na disku, počítači se taky moc nechtělo. Nestahuje ti nějaký soft něco podivného z netu? Kdysi jsem měl problém s tím, že mi nějaký program stahoval non-stop nějaká data z netu, což taky brzdilo systém (vyřešil jsem to tehdy firewallem). Jináč nevím.
kletely
Profil
skus defragmentovať disk niekedy aj to pomôže
DoubleThink
Profil *
Vadná RAM?
paulos etruska
Profil
Railbot
To by odpovídalo, ale jak už jsem napsal, nic takového AVG ani NOD 32 neobjevili ;)
Timy
V procesech jsem na nic neobvyklého nenarazil a žádný program mi nonstop z internetu nestahuje, alespoň z těch, o kterých vím.
kletely
Zkusil jsem to defragmentovat, uvidím jestli to pomůže. Zatím jsem to vyřešil restartem, ale podle zkušeností by se to mělo opět vrátit.
paulos etruska
Profil
DoubleThink
Přemýšlel jsem o tom, je nějaký způsob jak to ověřit?
Kajman_
Profil *
memtest
paulos etruska
Profil
Nechal jsem asi 45 minut puštěný memtest, ale žádnou chybu neobjevil. Nakonec jsem se rozhodl celou situaci řešit formátem, ale ani ten nesplnil mé představy. Po formátu jsem musel vypnout v nastavení monitoru hardwarou akceleraci, protože monitor nezvládal nejen scrollovat, ale ani přesouvat okno aplikace, což se mi předtím nikdy předtím nestávalo. Zdá se, že ten formát jen celou situaci zhoršil, navíc mi z nepochopitelných důvodů nejdou obnovit registry. Setkal se už někdo s takovým problémem? Za každý nápad jsem vděčný
Gekon
Profil
paulos etruska
Nepřehřívá se CPU nebo GPU?
paulos etruska
Profil
Gekon
Nemyslím si, nezdá se že by počítač nezvládal, spíše naopak. Ale pro jistotu - abych to ověřil, stačí si stáhnout nějaký program který měří teplotu pc?
DJ Miky
Profil
SpeedFan nebo Motherboard Monitor umí zobrazovat teploty z čidel.
paulos etruska
Profil
Použil jsem SpeedFan, teplota harddisku se držela kolem 40 stupňů, obě jádra byla v rozmezí 30 - 40 stupňů, podle zátěže. Nepřijde mi to nějak extrémní, takže v tom asi problém nebude.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0