Autor Zpráva
Nadan
Profil
Jedna hra (Zeus: Master of Olympus) mi nejde na XP a už jsem zkoušel skoro všechno, až na rozdělení disku na dva operační systémy. Nevíte někdo jak na to?
Matty
Profil
Nadan
Pokud máš dva disky, tak by neměl být problém na jednom mít XP a na druhém něco jiného.
Nadan
Profil
Matty
A když nemám dva?
Měsíček
Profil
"Pokud máš dva disky, tak by neměl být problém na jednom mít XP a na druhém něco jiného."

Problém to není ani s jedním diskem ;) ..

Nadane, jednoduše rozděl disk na oddíly a na jeden oddíl nainstaluj XP a na druhý můžeš nainstalovat buď Linux a nebo jinou verzi Microsoft Windows.
Nadan
Profil
Měsíček
Aha, tak já se zeptám taťky, jestli ví jak na to... Já tomu až tak moc nerozumím. Hehe ;-)
TSD
Profil
Nadan
Pokud ti hra nejde nainstalovat, nenapadá mě důvod, proč by to mělo vyřešit rozdělení disku.
Doporučuju reklamovat v prodejně, kdes to koupil.
Nadan
Profil
TSD
Jedná se o problém, že hra už je docela stará a funguje jen na Windows 2000 a méně. Já mám XP a po instalaci se mi objeví error. Něco podobného se mi stávalo už s jednou hrou, než jsem našel *****, díky kterému mi hra jede i na XP. Bohužel u této hry jsem nic nenašel. Proto se snažím dělat už i drstičtější věci, jako je rozdělení disku...
Nox
Profil
Nadan
A nainstalovat aspoň jde? Pokud ano, zkus: pravým tlačítkem klikni na spouštěcí soubor hry, vyber dole Vlastnosti, nahoře záložku Kompatibilita, zaškrtni "Spustit v režimu kompatibility pro:" a z nabídky vyber asi win 2000, případně můžeš zkusit i starší, jestli to pojede
Gekon
Profil
Virtualizace - Virtual PC 2004 (2007), VMWare. Vytvoříš virtuální harddisk, na něj si nainstaluješ systém dle libosti a máš to zadarmo:)
smajli
Profil
Tak tu hru jsem si půjčil, nainstaloval a aniž bych něco upravoval tak jsem ji rozjel na XP. Chyba bude někde jinde.
nightfish
Profil
Já mám XP a po instalaci se mi objeví error.
a řekneš nám jaký? to by mohlo být poměrně důležité...
grenar
Profil *
problém je v tom,že zeus:master of olympus jde jenom na Win 95,98,2000,ale když si nainstalujete i datadisk zeus:poseidon(nebo nějak tak se ten datadisk jmenuje)tak to jede i na XP(ale jenom na profesionálech,na XP home to nejde ;)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0