Autor Zpráva
WWW
Profil *
Dobry den, chci se Vas zeptat na vase nazory a jake mate zkusenosti s notebookem? Jaky by jste doporucili apod. Chystam se ted koupit a chci si nechat od Vas poradit. co bych od notebooku pozadoval krome kvality, je nizka hlucnost vetraku. Doporucite mi nejaky? cena cca 20 000 kč
Ghosting
Profil
www.mironet.cz | www.czechcomputer.cz | www.nove-notebooky.cz - Stačí si vybrat.
Cena odpovídá kvalitě a výkonu, osobně jsem měl "Acera ASUS" a za půl roku používání klekl HDD, sice ho vyměnili ale stejně, co odejde příště?
Kolibáč
Profil
Určitě IBM/Lenovo ThinkPad R61i. Je to asi to s nejkvalitnějším zpracováním vůbec (holt je to ThinkPad). Obchod si dovolím doporučit Softcom (Praha/Brno/Ostrava).

HP by se dalo najít nějaké použitelné. Apple je moc drahý. Ještě by měl být použitelný Fujitsu Siemens, ale to spíš jenom Lifebook a ten stojí také trošku moc.

Rozhodně nedoporučuji Acer a podobné značky.
pEeLL
Profil
ja bych vzal alienware [http://alienware.com/] :)

nebo bych pak vybral mezi ibm/lenovo, toshiba, sony.
rozhodne ne acer.
msi spis taky ne - sestra uz reklamovala a kamaradce po dvou mesicich zacal hrozne hucet.
Timy
Profil
Nedváno jsem tu dával odkaz na HP Pavilion dv6750, zdá se mi dobrý. Ale nevím, jestli se ještě vleze do rozmezí cca 20 000 :-).
Kolibáč
Profil
Timy
To HP asi nebude špatné, ale v batohu na hřbetě bych jej nosit nechtěl. Také nevím, jak by přežilo třeba mé zacházení, takže se přikláním spíše k tomu IBM, které by mělo vyjít levněji, určitě je odolnější a skladnější a konec konců je to ThinkPad. Třeba teď nahřívám studené spoje na základní desce své T40, nedokáži si představit, že bych takto opravoval laptop nějaké jiné značky.
Kolibáč
Profil
pEeLL: msi spis taky ne - sestra uz reklamovala a kamaradce po dvou mesicich zacal hrozne hucet.
Hmm, nenamazaný větráček? To asi těžko, ale výše zmíněné T40 jsem to řešil šroubovákem a olejem do šicích strojů.

A Sony je dost drahá značka, ta investice se nevyplatí, to raději Macbook (ty teď nejsou zase tak drahé a jsou fakt vychytané --- kdo nezkusil, nepochopí).
WWW
Profil *
A chlapi proc ne ACER? mam na mysli napr. ACER ASPIRE
TSD
Profil
Acer rozhodně ne, má špatné displaye a hodně malou fyzickou odolnost.
Asus je o třídu výš, ale i ten mě zklamal - ulomil jsem plošku na klávese a zobáček v dvd, a nemyslím si, že bych tomu dával nějak extra zabrat.
Na špici kvality je asi Dell, do něj bych šel, kdybych dneska kupoval.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0