Autor Zpráva
mutu
Profil *
mam modem od ufona a potrebuju rozchodit pripojeni i na druhym PC propojil sem to kabelem vse nastavil ale kdyz dam napriklad seznam tak se nic nenacte, rychlosti to urcite neni chodi to rychle 100 kB a vic ale treba google funguje normalne i vyhledavani jeste sem zkousel gamepark a ten taky chodi ale jinak ostatni stranky ne nevite cim to je? musim jeste neco nekde povolit?
Zdeněk Košťál
Profil
mutu
Uvítal bych srozumitelnější popis pokud možno s diakritikou. Kam je co zapojeno?

Já dám obecnou radu - pořiď si router za pár stovek, do něj píchni net a oba počítače, nastav to a za pár minut to pojede bez problémů.
mutu
Profil *
router nestoji par stovek ale asi 4000

Mám propojené 2 PC přes LAN a mám nastaveno sdílení internetového připojení ale na tom druhém PC mi ten internet nejede jen některé stránky.Tak se chci zeptat jestli se tam ještě nemusí něco nastavit jestli to třeba není firewallem.
Nastavoval jsem to podle této stránky http://www.symp.cz/text-26-nastaveni-sdileni-pripojeni-k-internetu-ve- windows-xp.html
Zdeněk Košťál
Profil
mutu
router nestoji par stovek ale asi 4000
Opravdu nevím, kde bereš to přesvědčení.
mutu
Profil *
ale ten od ufona jo a myslim ze to na jinym routeru nepujde takze teda nikdo nevite?
Davex
Profil
Asi bude problém v nastavení DNS serverů. Na druhém PC je nastav v konfiguraci sítě stejně jako jsou nastaveny na PC kde máš modem. Funkčnost rozlišování jmen ověř pomocí příkazu
nslookup example.com
a funkčnost sítě pomocí příkazu
ping example.com
.
mutu
Profil *
jsem v tom docela lama mohl by jsi to nejak upresnit kde presne mam co nastavit?
mutu
Profil *
takze vyzkousel sem ty priklady a funguje to u toho pingu to normalne prijima a u toho nslookup nevim co by to melo psat
mutu
Profil *
uz sem na to prisel nastavil sem na 2 pc DNS 192.168.0.1 a uz to bezi ale sk**vil sem si kvuli tomu celej den

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0