Autor Zpráva
ShiraNai7
Profil
U některých her se mi stává, že klávesnice najednou jakoby reaguje se spožděníma naposledy stisknutá klávesa je nějakou dobu držena a nejde hýbat myší. Nesetkal se s tím už někdo? Děje se to jen při některých hrách, při normálním používání (psaní apod.) žádné problémy nejsou. Zkoušel jsem přeinstalovat ovladač klávesnice, directx i vyměnit klávesnici, ale nepomohlo to. Any ideas?
jvabjbqkb fkvb
Profil *
a vytížení RAMky?
ShiraNai7
Profil
Pri spustene hre 95%... to je asi docela dost, ze? Mam 512MB.
jvabjbqkb fkvb
Profil *
no tak pak se nemas cemu divit, mi se seka klavka uz kdyz jede dyl firefox s >150 tabama na 1GB ramce =)) kdybych hrala hry tak si poridim tak 2 giga =)
ShiraNai7
Profil
Ok, diky za radu.

Porad mi ale vrta hlavou, proc to dela jen u nekterych her. Napr. ve hre Painkiller, ktera je urcite mnohem narocnejsi nez Jedi Knights Jedi Academy, to neblbne, ale v jedi knights jo. (-:
ShiraNai7
Profil
Sice je to dva měsíce staré téma, ale možná bude někoho zajímat, že už jsem na to přišel. Způsoboval to program TeaTimer (součást Spybot Search & Destroy která hlídá zápisy do registru). Nevím proč, ale je to tak. Teď už vše jde, jak má.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Zvažte, zda se neobrátit na specializované fórum, toto se zabývá především webovou problematikou.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0